- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Коломийщина стартує 18-го серпня, Рогатинщина - 4-го серпня

27 Липня 2019 (15:15)

Літнє міжсезоння в аматорських місцевих змаганнях досить коротке.

На засіданні Рогатинської районної федерації футболу 26 липня затверджено кількість команд, що прийматимуть участь в районних змаганнях сезону 2019/20 рр. Про це повідомляє сайт "Футбол Рогатинщини".

У порівнянні із минулим сезоном, цьогоріч стартуватиме більше команд - 26. Не заявилися Конюшки, Приозерне та Помонята, новачками стали Долиняни, Добринів, Залужжя, Заланів і Сарники. У Суперлізі виступатиме традиційно 12 команд (лігу поповнили Путятинці та Світанок), у Першій лізі на старт вийдуть 14 колективів. Вони сформували дві групи по 7 команд. Група "А" склали: Юнашків, Нижня Липиця, Васючин, Фрага, Воскресинці, Залужжя та Сарники.  В групі "Б" гратимуть Загір'я, Колоколин, Підкамінь, Букачівці, Долиняни, Добринів і Заланів. 

Змагання у Першій лізі пройдуть у 2 етапи. По 3 найкращі представники кожної із груп сформують пульку, в якій команди поборються за вихід в Суперлігу (із "золотими очками"). Ці 6 команд зіграють разом по 20 матчів (14+6) за сезон. Інші гратимуть у "втішному турнірі" за 7-14 місця (теж із очками, набраними на 1-му етапі). Тут передбачено по 22 поєдинки (14+8) для кожного представника.

Старт обох турнірів заплановано на 4 серпня.

У 1-му турі в Суперлізі зустрінуться:
Липівка - Черче
Козарі - Путятинці
Яглуш - Світанок
Пуків - Лучинці
Бабухів - Верхня Липиця
Руда - Підвиння.

На старті Першої ліги будуть зіграні такі матч:
Група "А"
Залужжя - Юнашків
Воскресинці - Фрага
Сарники - Васючин.
Нижня Липиця - вихідна.

Група "Б":
Добринів - Заланів
Долиняни - Букачівці
Підкамінь - Загір'я
Колоколин - вихідний.

Також 26 липня 2019 року в приміщенні відділу молоді та спорту Коломийської РДА відбулося засідання федерації футболу Коломийського району, на якому було обрано два комітети, комітет з проведення змагань (Гнатюк Олександр, Гультайчук Василь, Брустурняк Назар), комітет арбітрів (Турянський Віталій, Мочернюк Назар, Боднар Михайло). Про це повідомлено на сторінці відділу. Підтвердження на участь, команди ще можуть подавати до наступного четверга, 18 серпня 2019 стартуємо Суперкубком (дорослі та юнаки), 25 серпня 2019 стартує чемпіонат та першість.

Місце проведення матчів Суперкубку, умови проведення, регламент, календар буде затверджено на наступному засіданні виконкому 1 серпня 2019р. Затверджено кошторис на проведення сезону 2019/20рр., обговорено можливість залучення до проведення матчів, офіційних спостерігачів арбітражу. Обговоренно проведення шкільної футбольної ліги та варіанти впровадження чемпіонату району серед ветеранів. Розглянуто питання створення офіційного сайту (інформаційно-аналітичної системи федерації).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.