- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: забивний старт у Польщі

12 Серпня 2019 (13:00)

"Астана" Романа Григорчука пробилась до фінальної "шістки" КПЛ з другої сходинки, а Роман Степанков та Михайло Лаврук початок нового сезону в Польщі відзначили забитими м'ячами - про це і не тільки в нашому традиційному огляді "Наші профі. Закордон".

Казахстан. Прем'єр-ліга. 22 тур
ФК "Актобе" - "Астана" (Нур-Султан) - 2:3

"Астана" завершила перший етап Казахської Прем'єр-ліги на "мажорній" ноті - у рамках 22-го туру чемпіонату команда Романа Григорчука лише під завісу матчу зуміла здолати опір "Актобе" (3:2). До фінальної "шістки", яка й продовжить боротьбу за нагороди, клуб зі столиці країни виходить з другого місця, програючи лідеру "Тоболу" всього один бал.

Латвія. Вірсліга. 21 тур
"РФШ" (Рига) - ФК "Рига" - 1:2
Роман Дебелко (Р)
не потрапив до заявки на матч.

Ігровий вік-енд Латвійської Вірсліги ознаменувався протистоянням лідерів - в дербі зійщлись столичні "РФШ" та ФК "Рига", що наразі посідають перші дві позиції турнірної таблиці. Поєдинок земляків видався напруженим, а перемогу святкували "містяни" - 2:1. У переможному матчі нападник Роман Дебелко участі не брав. Завдяки перемозі над прямим конкурентом "Рига" відірвалась від "РФШ" на три пункти і закріпилась на вершині Вірсліги. Щоправда, команда Дебелка провела на дві гри менше за своїх візаві.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 1 тур
ҐКС "Дрвіня"
- "Унія" (Тарнув) - 1:5
Роман Степанков (Д) відіграв весь матч і на 52-ій хвилині відзначився голом.

Нападник Роман Степанков новий сезон у складі ҐКС "Дрвіня" розпочав із забитого м'яча, розписавшись у ворота тарнувської "Унії". На жаль, гол нашого земляка став слабкою втіхою для "Дрвіні", яка першу домашню гру завершила розгромною поразкою (1:5). 

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 1 тур
"Бескид" (Скочув) - "Кузня" (Устронь) - 2:3
Михайло Лаврук (К) відіграв весь матч, на 32-ій хвилині отримав попередження і в доданий арбітром до другого тайму час відзначився голом.

Відзначився голом і ще один наш краянин в четвіртій лізі Польщі - Михайло Лаврук в доданий арбітром до другого тайму час приніс "Кузні" звитягу над "Бескидом" (3:2). Додамо, що для Михайла цей гол став другим у поточному сезоні, адже раніше записав до свого активу влучний удар у регіональному кубку країни.

Швеція. Дивізіон ІІ. Група "Південний Свеаланд". 17 тур
ФК "Седертельє" - "Арамійськ-Сирьонська ІФ" (Ботчирка) - 2:4
Андрій Вацеба (А-С)
відіграв весь матч і на 74-ій хвилині отримав попередження.

Першу звитягу за останні кілька тижнів у шведському Дивізіоні ІІ святкував "АС" Андрія Вацеби. У рамках 17-го туру змагань команда українця здолала "Седертельє" - 4:2. Наш півзахисник відіграв повний матч і напрацював на попередження. Гостьові три очки дозволили "Арамійську" піднятись на сьому сходинку групи "Південний Свеаланд".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.