- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: невдачі "Чайки" та "Миколаєва"

13 Серпня 2019 (16:15)

Камбек "Волині" Ростислава Волошиновича, поразки "Чайки" Тараса Ільницького та "Миколаєва" Івана Сондея - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 3 тур
"Авангард" (Краматорськ) - МФК "Миколаїв" - 3:1
Іван Сондей (М)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 75-ій хвилині.

Першої поразки в сезоні зазнав "Миколаїв" Івана Сондея - "корабели" у звітному турі поступились краматорському "Авангарду" (1:3). Наш півзахисник традиційно з'явився на полі з перших хвилин. За підсумком туру "Миколаїв" розташувався на одинадцятому рядку турнірної таблиці.

"Волинь" (Луцьк) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 3:2
Ростислав Волошинович (В)
увійшов у гру на 46-ій хвилині і тоді ж отримав попередження.

Справжню футбольну драму у 3-му турі Першої ліги розіграли "Волинь" та "Прикарпаття". Волиняни "горіли" 0:2 після першого тайму, а от другому протягом чотирьох хвилин зуміли перевернути все з ніг на голову і перемогти - 3:2. У складі переможців Ростислав Волошинович увійшов у гру по перерві. Звітна хвитяга стала першою для "хрестосносців" у поточному сезоні і завдяки їй піднялись на десяту сходинку.

Друга ліга. Група А. 3 тур
"Верес" (Рівне) - "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) - 1:0

"Чайка" під орудою Тараса Ільницького ще не забивала у новому сезоні, а черговим кривдинком команди став рівненський "Верес", що мінімально здолав клуб з передмістя столиці - 1:0. Попри невдачу "Чайка" зберегла за собою восьму сходинку групи А Другої ліги.

Друга ліга. Група Б. 2 тур
ФК "Нікополь" - "Альянс" (Липова Долина) - 1:1
Олександр Лучик (А)
відіграв весь матч.

Повний матч у складі "Альянсу" провів півзахисник Олександр Лучик. Та, на жаль, не допоміг своїй команді перемогти - у гостях "альянсівці" розійшлись миром з ФК "Нікополь" (1:1). Мирова залишила "Альянс" на шостому місці групи Б Другої ліги. 

"Енергія" (Нова Каховка) - "Таврія-Сімферополь" (Берислав) - 1:0
Олександр Нестерук (Е)
залишився на лаві для запасних.

Продовжує сходження до вершин групи Б новокаховська "Енергія". У рамках 3-го туру змагань під натиском "енергетиків" не встояла "Таврія-Сімферополь" - 1:0. Наш оборонець Олександр Нестерук у звітній грі залишився на лаві для запасних. За підсумком туру "Енергія" ділить другу-четверту позиції групи разом з херсонським "Кристалом" та "Миколаєвом-2".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.