- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Святослав ЛАВРУК: "Прагнемо перевершити минулорічний успіх у Кубку України"

14 Серпня 2019 (11:00)

Захисник футбольного клубу "Калуш" Святослав Лаврук про камбек у матчі з "Ужгородом", підтримку трибун та майбутній жереб Кубка України.

- Які враження від матчу з Ужгородом? Чи все вдалось задумане чи ні?
- Враження лише позитивні, адже вдалось перемогти і, найважливіше, здобути три очки на власному полі. Звісно, не обійшлось без помилок, та ми обов'язково працюватимемо над ними. 

- Той факт, що пропустили під завісу тайму, вплинув на команду?
- Ми володіли ініціативою, краще виглядали на полі, гостріше атакували, але пропустили зовсім нелогічний гол. Кілька хвилин після пропущеного голу була розгубленість, але ми вірили, що можемо перемогти, аже гра нам вдавалась, було багато моментів.

- Як Василь Михайлович налаштовував в перерві?
- В роздягальні
Василь Михайлович наголошував, що нічого катастрофічного не сталось, потрібно продовжувати надалі грати так, як і грали в першому таймі і тоді зможемо перемогти. В кінцевому результаті так і сталось.

- Матч з "Ужгородом" став одним з найвідвідуваніших в ігровому вік-енді ПФЛ – загалом гру відвідали 2500 глядачів. Як тобі грати за такої шаленої підтримки?
- Справді
глядачів на трибунах було дуже багато і це чудово, адже ми граємо для них. Підтримка трибун була відчутна впродовж всього матчу.

- Цього тижня жеребкування Кубка України. Кого б хотів бачити суперником "Калуша" у першому раунді?
- Не маю якихось особливих вподобань, але хотілось би зіграти вдома, адже це додатковий бонус у кубкових протистояннях. Тому не важливо якого суперника подарує
жереб, головне пробитись до наступного раунду і не лише повторити, а й перевершити минулорічний успіх у розіграші турніру.

- Традиційно, твої побажання нашим вболівальникам.
- Хочеться побажати відвідувати наші матчі і підтримувати нас не залежно від результату. І
вірити в нашу перемогу, а ми зробимо все, що виправдати вашу віру у нас.

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.