- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир КОВАЛЮК: «Рух» став сильнішим, ніж був»

17 Серпня 2019 (09:00)

Головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк відповів на питання прес-служби ФК "Рух" напередодні очного суботнього протистояння у Львові.

ОЧІКУВАННЯ ВІД МАТЧУ: Це західноукраїнське дербі. Вболівальникам завжди цікаво спостерігати за матчами наших команд. Присутня інтрига. Пригадую нашу останню гру, ми вигравали 2:0, зіграли 2:2. Найголовніше, що глядачі залишились задоволені. Сподіваюсь, що суботній матч теж буде багатим на голи. Неважливо, хто заб’є спочатку - ми чи «Рух». Я завжди кажу, ми маємо грати для вболівальників, повинні показувати змістовну хорошу гру .

ПРО «РУХ»: Ваша команда мені завжди імпонувала, її амбіційний президент, ставить завдання, вкладає багато коштів у її розвиток. Прекрасно розумію, що «Рух» став сильніший, ніж був. Команду тренує досвічений тренер Леонід Кучук. Аналізував матчі «Руху» і роблю висновок, що клуб може боротися за Прем’єр-лігу. У грі з «Волинню» пропустили на перших хвилинах, але це випадковість. Там пенальті був неоднозначний. Але молодці, не зупинилися, дуже непогано виглядали і якби реалізували ті моменти, які створили, то, гадаю, перемогли б «Волинь».

ПРО СТАРТ «ПРИКАРПАТТЯ»: Якщо реально оцінювати ситуацію, то відштовхуємось від того, що маємо. Якщо розібратись, бюджет нашої команди і рівень виконавців не дотягують до рівня Першої ліги. Якщо брати результат, то старт чемпіонату нам вдався. Бо якби комусь сказав, що після трьох турів у нас буде 6 очок і ми будемо на верхівці турнірної таблиці, нам би ніхто не повірив. Конкретних завдання ми не заявляли, плануємо посісти місце не нижче шостого вкінці сезону. Але апетит приходить під час їжі. Їхали в Луцьк, там вигравали 2:0, але не втримали перемогу. Дуже прикро, що за 4 хвилини пропустили 3 голи. Цю, як-то кажуть, п’ятихвилинну слабкість ми з хлопцями вже розібрали. В цілому задоволений, бо команда в нас із місцевих футболістів, хлопці грають у футбол, стараються на тренуваннях. Все попереду. Хтось краще входить у сезон, хтось - гірше. Перші 5-6 турів розставлять все по своїх місцях, хто за що буде боротись.

ПРО ПРОМОРОЛИК ДО МАТЧУ: Ролик мені дуже сподобався, він дуже підходить для нашої команди, бо ми є гуцули… (Сміється) Дуже подобається те, як працює ваша прес-служба. Багато оновлень, постійно стараєтесь здивувати вболівальників чимось новим, і це мені імпонує, бо треба робити так, щоб людям було цікаво. Тоді вони залюбки будуть йти на стадіон. Це правильно, треба дарувати фанам емоції. Хотілося б, аби всі клуби прагнули до цього, як «Рух».

Прес-служба ФК "Рух"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.