- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Єврокубки: героїчний Роман Дебелко

17 Серпня 2019 (11:30)

"Астана" Романа Григорчука вдруге розгромила чемпіона Мальти, а дубль Романа Дебелка вивів "Ригу" до раунду плей-офф - про це в традиційному огляді "Наші профі. Єврокубки".

Ліга Європи УЄФА. Третій кваліфікаційний паунд. Матчі-відповіді
ФК "Валлетта" (Мальта) - "Астана" (Нур-Султан, Казахстан) - 0:4 (перший матч - 1:5)

Без проблем до раунду плей-офф пробилась "Астана" під орудою Романа Григорчука. У матчі-відповіді клуб зі столиці Казахстану вдруге розгромив "Валлетту" і за сумою двох матчів переміг з непристойним рахунком - 9:1. Тепер на шляху до групового етапу ЛЄ "столичники" зустрінуться з білоруським "БАТЕ". Перший матч відбудеться вже наступного четверга у Нур-Султані.

"ГІК" (Гельсінкі, Фінляндія) - ФК "Рига" (Латвія) - 2:2 (перший матч - 1:1)
Роман Дебелко (Р)
відіграв весь матч, на 62-ій та 80-ій хвилинах відзначився голами і на 86-ій хвилині отримав попередження.

Справжнім героєм футбольної Латвії став прикарпатський нападник Роман Дебелко. У матчі-відповіді своєї "Риги" проти фінського "ГІКа" наш голеадор "вистрілив" дублем, а разом з тим приніс своїй команді нічию (2:2) і путівку до наступного раунду - 3:3 за підсумком двоматчевого протистояння і згідно правила "гостьового голу" далі крокують саме ризькі "містяни". У раунді плей-офф суперником "Риги" стане данський "Копенаґаґен".

Відеоогляд матчу "ГІК" - "Рига" (голи Дебелка з 1:15 та 2:17):

https://www.youtube.com/watch?v=V0c93Qavt9g

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.