- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: "Волинь" все далі від лідерів

19 Серпня 2019 (13:00)

"Волинь" Ростислава Волошиновича добряче віддалилась від лідерів, а от "Енергія" Олександра Нестерука увірвалась до трійки найсильніших у Другій лізі - про це і не тільки в тижневому огляді "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 4 тур
МФК "Миколаїв" - "Волинь" (Луцьк) - 3:2
Іван Сондей (М)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 66-ій хвилині. Ростислав Волошинович (В) вийшов у стартовому складі і був замінений на 69-ій хвилині.

Прикарпатське дербі у Першій лізі завершилось на користь "корабелів" - програючи по ходу гри 1:2, миколаївцям вдалось вирвати перемогу у грізної "Волині" (3:2). Обидва наші представники Іван Сондей та Ростислав Волошинович з'явились на полі з перших хвилин. Завдяки перемозі "Миколаїв" піднявся на шосту позицію чемпіонату, тоді як "Волинь" все далі від лідерських позицій - в активі команди Андрія Тлумака чотири пункти і дванадцятий рядок таблиці.

Друга ліга. Група Б. 4 тур
"Авангард-2" (Краматорськ) - "Енергія" (Нова Каховка) - 1:2
Олександр Нестерук (Е)
не потрапив до заявки на матч.

Без поразок в Другій лізі йде новокаховська "Енергія", що на вихідних обіграла дублерів "Авангарду" - 2:1. Оборонець Олександр Нестерук не потрапив до заявки "енергетиків" на звітну гру. Після 4-го туру "Енергія" входить до тріумвірату лідерів групи Б, розділивши першу-третю сходинки разом з херсонським "Кристалом" та криворізьким "Гірником".

"ВПК-Агро" (Магдалинівка) - "Альянс" (Липова Долина) - 1:0
Олександр Лучик (А)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 75-ій хвилині.

"Альянс" Олександра Лучика на вихідних у гостях поступився новачку Другої ліги "ВПК-Агро" - 0:1. Наш краянин вийшов з перших хвилин і був замінений на екваторі другого тайму. За підсумком ігрового вік-енду "альянсівці" втратили одну позицію і тепер посідають сьомий рядок групи Б.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.