- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Буковина" - 0:2. Нокдаун по-чернівецьки

05 Вересня 2019 (10:00)

"Холодним душем" для футбольного клубу "Калуш" видався поєдинок 7-го туру Другої ліги проти чернівецької "Буковини".

До вчорашнього поєдинку на "Хіміку" наші гості не здобували очок у попередніх п'ятьох (!) зустрічах Другої ліги. Попри те, команда доволі впевнено крокує у Кубку України подолавши два стартові раунди турніру. Тож не варто було сумніватись, що у Калуші буковинці намагатимуться перервати невтішну серію в чемпіонаті.

Початок матчу не віщував неприємностей, адже розпочався поєдинок за звичним сценарієм - калушани на правах господарів володіли ініціативою, тоді як чернівчанам випала роль  команди, що обороняється. Вже на 3-ій хвилині матчі хитрий розіграш штрафного від Лебедя завершився потужним ударом Савошка у дальню "шістку" та голкіпер впорався з ударом.

Після стартового спурту суперники дещо заспокоїлись, а головною зброєю команди Василя Качура стали стандарти, після яких і створювали небезпеку від воріт буковинців. Так, непогані шанси після розіграшів кутового втратили Горбаченко та Лебедь, яких у завершальній стадії підводила влучність. Близьким до того, щоб відкрити рахунок був і Гудак, якому наприкінці тайму не вистичило кількох сантиметрів, щоб замкнути подачу з правого флангу. На перерву суперники пішли без голів - 0:0.

Одразу по перерві Василь Качур здійснив одну точкову зміну - замість Богача на полі з'явився Ременюк. Другий тайм також розпочався з гостроти біля воріт "Буковини". Цього разу Книш з вигідної позиціх вицілював у дальню дев'ятку, та м'яч просвистів над поперечкою. Не пощастило в наступному епізоді і Кохману, який з льоту намагався вразити ворота суперників.

Як це часто буває, атакують одні, а забивають... інші. В одній із затяжних атак буковинець Мєлконян виявився найспритнішим у штрафному майданчику господарів і відкрив лік голам у матчі - 0:1. "Калуш" відповів небезпечним випадом від "свіжого" Ременюка, який з гострого кута пробив у самісінську дев'ятку і лише чудова реакція Мєдвєдєва врятували гостей від неприємностей. Як це не парадоксально, знову забивали буковинці - Крашневський в один дотик подвоїв перевагу буковинців.

Доволі швидко "Калуш" оговтався від своєрідного нокдауну і продовжив гнути свою атакувальну лінію, та удар Горабченка з лінії штрафного майжанчика видався занадто легкою здобиччю для Медвєдєва. Далі триходівка Олевич-Габріель-Матушевський завершилась чудовом ударом головою останнього, та знову повз рамку воріт. Вже у доданий арбітром час Габріель знову був у центрі уваги, та не зумів замкнути гостру подачу з лівої бровки. У підсумку, 0:2 - "Калуш" зазнає другої поразки на домашньому полі.

Свій наступний матч команда Василя Качура зіграє у неділю, 8-го вересня, коли у гостях поміряється силами з житомирським "Поліссям". Початок матчу на "Спартак-Арені" в Житомирі о 17:30.

ФК "Калуш" - "Буковина" - 0:2 (0:0)
Голи:
Мелконян, 62, Крашневський, 64
ФК "Калуш": Попович (в), Олевич, Лебедь (Танчин, 65), Горбаченко (Денега, 72), Книш (Габріель, 62), Савошко, Гудак, Кохман, Матушевський, Поручинський, Богач (Ременюк, 46). Запасні: Злотар, Гончар, Сениця, Лаврук, Драган, Скакун, Габріель, Заваляк, Легкий.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.