- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Полісся" - ФК "Калуш": прев'ю матчу 8-го туру (+ пряма трансляція)

08 Вересня 2019 (09:20)

Вже сьогодні футбольний клуб "Калуш" проведе черговий поєдинок у Другій лізі, а суперником "червоно-чорних" буде житомирське "Полісся".

Сьогоднішній суперник калушан явно не з легких, адже наразі полісяни розташувались на третій сходинці групи А і не приховують своїх першолігових амбіцій. До звітного матчу "жовто-зелені" провели шість ігор, в яких здобули чотири перемоги і ще одного разу розписали мирову. Якщо поглянути на сьогоднішніх суперників крізь призму турнірної таблиці, то наразі "Полісся" та "Калуш" розділяє лише два очки, тож зважаючи на щільність результатів у поточному сезоні очне протистояння матиме вагоме значення для обох команд.

Влітку поліський клуб не лише зумів зберегти свій "кістяк", якому, до слова, не вистачило дещиці, щоб підвищитись у класі, а й підписав кількох досвідчених виконавців. Зокрема, це Дмитро Задерецький ("Авангард" Крматорськ), Максим Боровець ("Верес", "Арсенал-Київ") та Марат Даудов ("Авангард", "Геліос"). Тож теперішнє "Полісся" - це сплав амбітної молодості та солідного досвіду, об'єднаного однією метою.

Для вболівальників господарів матч матиме особливе значення, адже вперше за багато років "Полісся" зіграє у рідному Житомирі, а не в Новограді-Волинському. Влітку в центрі поліського краю відкрили оновлений стадіон "Спартак", тож матч з "Калушем" стане першим на реконструйованій арені. До слова, ще вчора було продано всі (!) квитки на гру, тож можна очікувати на шалений ажіотаж на трибунах.

На жаль, сьогодні не зіграє ряд гравців "Калуша", що заліковують пошкодження, а також захисник Роман Гудак та Андрій Кохман, що пропускатимуть звітну гру через дискваліфікацію.

Поєдинок розпочнеться о 17:30. Господарі проведуть онлайн-трансляцію матчу на своєму YouTube-каналі.

"Полісся" - ФК "Калуш"
8 вересня
. Друга ліга, 8 тур. Житомир, стадіон "Спартак" - 17:30.

Пряма трансляція матчу:

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.