- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Прикарпаття-ДЮСШ №3 - Карпати (Львів) 3:4. Триллер з елементами суддівської фантастики (+ відеоогляд)

10 Вересня 2019 (21:45)

У галицькому дербі жіночих команд Франківська та Львова аж сім разів було зафіксовано взяття воріт. Не обійшлось без камбеку, а також питань до арбітражу зустрічі. Але про все по порядку.

Чемпіонат України серед жінок. Перша ліга. 3 тур
9 вересня 2019 року. Івано-Франківськ, стадіон ''Рух" - 15:00, 200 глядачів

"Прикарпаття-ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) - "Карпати" (Львів) 3:4 (2:1)
Арбітр - Вакулко І. О. (Рівненська обл.)
Асистенти арбітра - Рачинська І. Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці)
Четвертий арбітр - Заліський І.П. (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу УАФ - Луцький В.А. (Івано-Франківськ)

Голи: Вінтоняк 16, Ботюк 39, Барановська 47 - Чайка 34 пен,88, Стеца 68, Корнійчук 51

Нереалізований пенальті: Ботюк, 39 (воротар).

Попередження: Олійник (тренер), 34, Барановська, 65 - Крищишин, 37, Корнійчук, 80.

Склади команд

Прикарпаття-ДЮСШ №3: Тимус Анна, Ботюк Христина, Демчук Мар'яна, Гошій Соломія, Нагорняк Кароліна, Кузьмин Вероніка, Кавацюк Діана (Радобенко Наталія, 83), Барановська Тетяна, Бакай Христина (Присяжнюк Сніжана, 67), Вінтоняк Марія, Козаченко Марія. Тренери: Іван Олійник, Микола Тиханський.

Карпати: Крищишин Анна-Марія, Цурак Лілія, Серкез Христина, Петрусевич Лілія, Рисак Юлія, Стеца Надія, Харатон Софія, Тарасенко Олена, Крив'як Мар'яна (Кошик Ольга, 46; Буняк Романа, 77), Чайка Надія, Корнійчук Вікторія. Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца.

Одразу зауважимо, що матч повинен (!) був розпочатись із суттєвим запізненням, так як на стадіоні був відсутній автомобіль швидкої допомоги (бригада з'явилась лише після 25-ти хвилин гри), однак головний арбітр матч все ж дав стартовий свисток вчасно.

Команди, що вже традиційно, розпочали без розвідки та взялись атакувати. Активнішими зі стартових миттєвостей зустрічі були гості, які створили більше небезпечних моментів та першими змогли відзначитись "зелено-червоні". Результативну дію в свій актив записала Марія Вінтоняк, яка з-за меж штрафної поцілила точно в кут воріт Анни Крищишин. Відзначимо, що хвилиною раніше голу передував "кутовий-фантом", який суддя на лінії вигадала та призначили його виконання взагалі з протилежного боку.

Далі ставало все цікавіше і на черзі були дуже суперечливі пенальті ( в обох випадках гравці оборони зіграли в м’яч), щоправда по одному в кожні ворота. Якщо граючий тренер "левиць" Надія Чайка чітко привела в дію вирок арбітра (при виконанні пенальті гравчиня "Карпат", на якій нібито був фол, після надання їй допомоги повернулась на поле з-за лицевої лінії в момент коли гру не було поновлено, а арбітр на це ніяк не відреагувала), то капітану франківчанок Христині Ботюк довелось виправляти власну хибу з точки добиванням, яке і стало успішним. За рахунку 2:1 учасники зустрічі відправились до роздягалень.

Ще більше голів на нас очікувало у другій половині, а ознаменувався тайм вражаючим камбеком "зелено-білих". На 52-ій хвилині гри подвоїла перевагу своєї команди Тетяна Барановська, яка перетворила в результативну подачу Діани Кавацюк з лівого флангу. Такі дії суперниць аж ніяк не змусили львів янок опустити руки і вони побігли відігруватись. Гості ніби очікували, коли підопічні Івана Олійника фізично підсядуть і вони вже зможуть краще конструювати свої атакувальні наступи. Такий план на гру цілком себе виправдав.

Спочатку Вікторія Корнійчук з подачі Надії Чайки скоротила відставання до мінімуму. Гольову естафету в партнерки перейняла Надія Стеца і станом на 68 ігрову хвилину на табло МЦС "Рух" вже горіли бойові 3:3.

За сім хвилин до завершення основного часу невтомна Надія Чайка знову нагадала про себе і формила дубль. Чудовим дальнім ударом в дев'ятку був встановлений остаточний підсумок гри. Після останнього взяття воріт емоції переповнювали "карпатівок" і ті на радощах майже усім складом покинули межі поля, святкуючи успіх. І на такі дії теж ніякої реакції в головного арбітра не було.

Наступні матчі Прикарпаття-ДЮСШ №3:

4-ий тур – Колос-Мрія (Вінницька обл.) – Прикарпаття ДЮСШ 3 (06.10)

5-ий тур - Прикарпаття ДЮСШ 3 – Буковинська Надія (Чернівці) (30.09) Дуже сподіваємось, що гра відбудеться все ж не в понеділок

Результати інших матчів 3-го туру:

ХОВУФКС (Харків) – Атекс СДЮШОР-16 (Київ) 7:0

Янтарочка (Новояворівськ) – Колос-Мрія (Вінницька обл.) 1:3

Для довідки:

П. 4 СТ. 9 Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 років. У випадку відсутності карети швидкої медичної допомоги провдення матчів заборонено.

Регламент – звід уніфікованих вимог та положень, обов язкових для виконання учасниками відповідних змагань, що встановлюють та регулюють порядок проведення Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих та дівочих команд.

П. 3 Правила 5 офіційних правил IFAB  Травмований гравець, якому надавалась допомога може повернутись тоді, коли гру було поновлено.

П. 3 Правила 12 офіційних правил IFAB – Гравець отримує попередження за вихід, повернення на поле або навмисний вихід з поля без дозволу арбітра.

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.