- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Райони: огляд матчів вихідних

10 Вересня 2019 (21:35)

Продовжуємо оглядати події районних змагань в традиційній рубриці "Райони".

БОГОРОДЧАНСЬКИЙ РАЙОН
Три тури позаду. В змаганні дорослих команд одноосібно лідирує Старуня, в юнаків - Старі Богородчани.
3 тур. 8 вересня
Дзвиняч - Саджава - 1:4, юнаки - 0:0
Горохолина - Старі Богородчани - 1:5, юнаки - 1:2
Підгіря - Росільна - 0:0, юнаки - 5:1
Іваниківка - Старуня - 2:5, юнаки - 0:0

Дорослі

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Старуня

3

3

0

0

9-2

9

2

Росільна

3

2

1

0

8-1

7

3

Старі Богородчани

3

2

0

1

11-5

6

4

Саджава

3

1

1

1

6-6

4

5

Дзвиняч

3

1

0

2

4-9

3

6

Підгір’я

2

0

1

1

0-1

1

7

Іваниківка

2

0

1

1

3-6

1

8

Горохолина

3

0

0

3

2-13

0

Юнаки

Місце

Команда

І

В

Н

П

М

О

1

Старі Богородчани

3

3

0

0

8-3

9

2

Підгір’я

2

2

0

0

7-1

6

3

Саджава

3

1

1

1

5-3

4

4

Дзвиняч

3

1

1

1

3-4

4

5

Старуня

3

1

1

1

2-3

4

6

Горохолина

3

1

0

2

4-5

3

7

Іваниківка

2

0

1

1

0-4

1

8

Росільна

3

0

0

3

3-9

0


ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
5 тур. 8 вересня
ФК Задністрянськ - ФК Комарів - 3:1
ФК Мединя - ФК Демянів - +:-
ФК Дубівці - ФК Слобода - 1:2
ФК Курів - Луква (Залуква) - 1:6
ФК Більшівці - ФК Бринь - 1:0
ФК Тустань - ФК Крилос - 2:2

Команда І В
Н П
Очки М`ячi
ФК Медуха 55001523-8
ФК Мединя 55001518-3
ФК Більшівці 4310105-2
ФК Бринь 530299-9
ФК Задністрянськ 530298-6
ФК Крилос 5212711-7
ФК Слобода 521276-10
Луква с. Залуква5203612-15
ФК Тустань 411248-6
ФК Комарів 411245-8
ФК Дубівці 510438-13
ФК Курів 501413-19
ФК Дем`янів 500507-17

ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
Інформація по цьому районі має зявитися на нашому сайті пізніше.

ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОН
3 тур. 8 вересня
Тисів - Княжолука 4-0
Оболонь - Лоп`янка 1-0
Велика Тур`я - Яворів 3-0
Белеїв - Станківці 7-3
Гошів - Тяпче 2-4

МКомандаІВНПЗПО
1ФК Тяпче33001539
2Леви (Велика Тур'я)3300509
3ФК Оболоня32101027
4Прикарпаття (Гошів)32011376
5ФК Тисів32011066
6Колос (Белеїв)31021083
7Свіча (Княжолука)31024133
8ФК Станківці30125101
9Карпати (Лоп’янка)30034120
10Нафтовик (Яворів)30030160


КАЛУСЬКИЙ РАЙОН
1 ліга. 5 тур. 8 вересня
Штурм (Сівка-Калуська) - Бабин Зарічний- 2:1
ФК Гуменів - ФСК Тризуб (Старий Угринів) - 1:1
Рух (Вістова) - ФК Перекоси - 1:0
Студінка - Підгірки - 2:0
Сокіл (Голинь) - Збора - 2:2
Копанки - Юність (Верхня) - 4:5

Місце  КомандаІ В Н П М'ячі +/- Очок
1команда піднялася вверх(2)Студінка440016:11512
2команда опустилася вниз(1)Збора532018:21611
3команда піднялася вверх(4)Юність (Верхня)531114:8610
4команда опустилася вниз(3)Сокіл (Голинь)531118:61210
5команда залишилася на тому самому місці(5)Штурм (Сівка-Калуська)53119:4510
6команда піднялася вверх(7)Гуменів52125:15-107
7команда опустилася вниз(6)Перекоси52034:14-106
8команда піднялася вверх(10)Рух (Вістова)51223:6-35
9команда опустилася вниз(8)Копанки511312:15-34
10команда опустилася вниз(9)Бабин-Зарічний51046:19-133
11команда залишилася на тому самому місці(11)Підгірки50234:11-72
12команда залишилася на тому самому місці(12)ФСК Тризуб (Старий Угринів)40134:12-81

2 ліга. 4 тур. 8 вересня
Новиця - Тріумф (Довгий Войнилів) - 2:1
Негівці - Войнилів - 2:0
Боднарів - Завадка - 0:0
Пійло - Чорний Ліс (Грабівка) - 1:0

Місце  КомандаІ В Н П М'ячі +/- Очок
1команда піднялася вверх(2)Пійло43106:2410
2команда опустилася вниз(1)Єдність (Перевозець&Бабин С.)33006:069
3команда залишилася на тому самому місці(3)Боднарів32105:147
4команда піднялася вверх(5)Негівці32014:406
5команда залишилася на тому самому місці(5)Завадка41122:4-24
6команда опустилася вниз(4)Войнилів41123:6-34
7команда піднялася вверх(8)Новиця41034:5-13
8команда опустилася вниз(7)Чорний Ліс (Грабівка)31021:4-33
9команда залишилася на тому самому місці(9)Тріумф (Довгий Войнилів)40041:6-50

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН
1 ліга.3 тур. 7-8 вересня
ФК Хлібичин - ДОЗ (Коломия) - 1:4, юнаки - 2:5
Карпати (Спас) - Прометей (Матеївці) - 2:6, юнаки - 6:1
Метеор (Жукотин) - Підгіря (Іванівці) - 2:0, юнаки - 1:1
Прут (Воскресінці) - Довбушівець (Печеніжин) - перенесено на жовтень


Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ДОЗ Коломия (Коломия)

3

3

0

0

8 - 2

9

2

Метеор (Жукотин)

2

2

0

0

8 - 0

6

3

Прометей (Матеївці)

3

2

0

1

12 - 6

6

4

Сокіл (Коршів)

2

1

1

0

3 - 2

4

5

Підгір'я (Іванівці)

3

1

1

1

4 - 5

4

6

Довбушівець (Печеніжин)

1

0

1

0

2 - 2

1

7

Карпати (Спас)

3

0

1

2

5 - 10

1

8

Прут (Воскресинці)

2

0

0

2

4 - 9

0

9

ФК Хлібичин

3

0

0

3

1 - 11

0

2 ліга. 3 тур. 7-8 вересня
ФК Мишин - Княгинин (Підгайчики) - 2:0, юнаки - 1:2
Прут (Семаківці) - Ювента (Лісна Слобідка) - 5:2
ФК Отинія - Спартак (Струпків) - 10:0, юнаки - 4:0
ФК Черемхів - ФК Голосків - 1:2, юнаки - 1:1


Команда

I

В

Н

П

З - П

Очки

1

ФК Отинія

3

3

0

0

16 - 2

9

2

Прут (Семаківці)

3

3

0

0

9 - 4

9

3

ФК Мишин

3

3

0

0

4 - 0

9

4

ФК Голосків

3

1

0

2

3 - 4

3

5

Ювента (Лісна Слобідка)

3

1

0

2

6 - 9

3

6

ФК Черемхів

3

1

0

2

4 - 7

3

7

Княгинин (Підгайчики)

3

0

0

3

3 - 8

0

8

Спартак (Струпків)

3

0

0

3

2 - 13

0

КОСІВСЬКИЙ РАЙОН
У неділю, 8-го вересня мав стартувати районний чемпіонат. Однак, наразі відсутня інформація щодо матчів першого ігровоого дня.

НАДВІРНЯНСЬКИЙ РАЙОН
1 ліга. 5 тур. 8 вересня
ФК"Підгір"я" Назавизів - ФК "Бистриця" Пасічна - 5:1, юнаки - 1:6
ФК"Колос" Парище - ФК "Лістер" Лісна Тарновиця - 1:2, юнаки - 0:7
ФК"Скеля" Пнів - ФК "Олімпія" Камінне - 1:0, юнаки - 0:1
ФК "Горгани" Зелена - ФК "Красна" - 1:2, юнаки +:-
ФК"Перерісль  - ФК "Лукавець" Гвізд - 4:0, юнаки - 6:0
2 ліга. 4 тур. 8 вересня
ФК Надвірна - Рокита (Білі Ослави) - 8:0
ФК Добротів - Лісоруб (Бистриця) - 2:1, юнаки - 5:1
Темп (Молодьків) - Фортуна ІТ Люкс (Пнів) - 3:1, юнаки - 11:1
ФК Волосів - Страгора (Стримба) - 4:1

РОГАТИНСЬКИЙ РАЙОН
Суперліга. 5 тур. 8 вересня
Бабухів - Липівка - 0:0
Руда - Путятинці - 1:4
Верхня Липиця - Лучинці - 1:1
Яглуш - Черче - 1:2
Підвиння - Світанок - 1:0
Пуків - вихідний

КомандаІВНПМ'ячіО
1Світанок540113-612
2Підвиння532012-211
3Липівка43106-310
4Лучинці52309-39
5Черче42027-96
6Путятинці41219-75
7Бабухів51225-105
8Руда51137-154
9Пуків40223-52
10В. Липиця50234-122
11Яглуш40135-101

1 ліга. 4 тур. 8 вересня
Група "А"

Васючин - Нижня Липиця - 8:1
Фрага - Юнашків - 3:0 (технічний результат)
Сарники-Діброва - Залужжя - 0:1
Воскресинці - вихідні
Група "Б"

Підкамінь - Добринів - 2:4
Загір'я - Колоколин - 3:1
Букачівці - Заланів - 2:3
Долиняни - вихідні

РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОН
3 тур. 8 вересня
ФК Суходіл - ФК Спас - 4:0
ФК Сваричів - "Чечва" Нижній Струтин - +:-
ФК Князівське - "Сівка" Креховичі - 3:17
"Бережниця" Петранка - "Оболонь" Брошнів - 2:3
"Зоря" Берлоги - "Лімниця" Ясень - 1:5
"Карпати" Дуба - "Лімниця" Перегінське - 3:6

М Команда І В Н П Мз Мп О
1 "Лімниця" Ясень 3 3 0 0 27 3 9
2 ФК Суходіл 3 3 0 0 17 3 9
3 "Лімниця" Перегінське 3 3 0 0 15 4 9
4 "Оболонь" Брошнів 3 3 0 0 6 4 9
5 ФК Сваричів 3 2 0 1 5 5 6
6 "Сівка" Креховичі 3 1 0 2 21 12 3
7 ФК Сливки 2 0 2 0 3 3 2
8 "Карпати" Дуба 2 0 1 1 5 8 1
9 ФК Спас 2 0 1 1 2 6 1
10 "Чечва" Н. Струтин 3 0 1 2 2 8 1
11 "Зоря" Берлоги 3 0 1 2 3 10 1
12 "Бережниця" Петранка 3 0 0 3 4 12 0
13 ФК Князівське 3 0 0 3 4 36 0

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН
1 ліга. 4 тур. 7-8 вересня
Вовки (Вовчківці) - Чайка (Іллінці) - 2:1, юнаки - 5:1
Покуття (Підвисоке) - ФК Ганьківці - 1:6, юнаки - 0:10
Прут (Прутівка) - Єдність (Балинці) - 4:1, юнаки - 1:0
Колос (Белелуя) - ФК Будилів - 0:4, юнаки - 1:6
Черемош (Залуччя) - Прут (Видинів) - 1:3, юнаки - ?
Кулачин (Снятин) - ФК Борщів - 0:0, юнаки - 10:0
Стяновище лідерів: Прут (Видинів) - 10, ФК Будилів, Вовки (Вовчківці), Прут (Прутівка) - по 9, Кулачин (Снятин) - 8.
2 ліга. 4 тур. 8 вересня

Факел (Троїця) - ФК Потічок - 0:1
Колос (Красноставці) - Темп (Заболотів) - 2:2
Рибниця (Новоселиця) - Стара Сенйора (Заболотів) - 1:1
Становище лідерів: ФК Потічок - 9, Факел (Троїця) - 6, Колос (Красноставці), Рибниця (Новоселиця) - по 5.

ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН
Інформація по цьому району буде подана згодом.

ТЛУМАЦЬКИЙ РАЙОН
1 ліга. 5 тур. 8 вересня
Ісаків - Бортники - 3:0
Грушка - Прибилів - 0:3
Буківна - Підвербці - 2:4
Гончарів - Антонівка - 5:3
Дністер (Нижнів) - Живачів - 1:1

Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
ФК Ісаків 55001511-3
ФК Прибилів 54011217-6
Дністер Нижнів5230916-8
ФК Гончарів 5302912-11
ФК Підвербці 5302918-10
ФК Грушка 5212710-10
ФК Буківна 520369-12
ФК Живачів 511343-7
ФК Бортники 501413-19
ФК Антонівка 500507-20

2 ліга. 5 тур. 8 вересня
Вікняни - Королівка - 2:1
Пужники - ФК Тлумач - 2:1
Гарасимів - Надорожна - 2:3
Колінці - Олеша - 8:3

Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
ФК Пужники 55001516-1
ФК Колінці 4301917-7
ФК Вікняни 530298-9
ФК Надорожна 5221810-8
ФК Обертин 421178-3
ФК Тлумач 420262-4
ФК Гарасимів 410335-12
ФК Королівка 401314-7
ФК Олеша 500503-22



 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

  1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
  2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
  3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

  1. Використання нецензурної лексика.
  2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
  3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
  4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
  5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
  6. Розповсюдження спаму.
  7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
  8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
  9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
  10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
  11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
  12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

  1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
  2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
    За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
  3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

  1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.