- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: святковий розгром від "Миколаєва"

16 Вересня 2019 (20:00)

Іван Сондей був дуже близьким до того, щоб відкрити лік голам у футболці "корабелів" і діаметрально протилежні серії клубів наших профі у Другій лізі - про це в тижневому огляді "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 9 тур
МФК "Миколаїв"
- "Кремінь" (Кременчук) - 6:2
Іван Сондей (М)
відіграв весь матч, на 73-ій хвилині не реалізував пенальті і на 86-ій хвилині отримав попередження.

Розгромом відзначили День Миколаєва футбольні "корабели", що каменя на камені не залишили від кременчуцького "Кременя" - 6:2. Наш краянин Іван Сондей зіграв весь матч і мав хороші шанси відзначитись першим голом у футболці "Миколаєва", та з одинадцятиметрової позначки не зумів переграти голкіпера суперників. Завдяки перемозі миколаївські "містяни" піднялись на дев'яту сходинку Першої ліги.

"Волинь" (Луцьк) - "Балкани" (Зоря) - 2:2
Ростислав Волошинович (В)
не потрапив до заявки на матч.

Луцька "Волинь" продовжила свій нічийний синдром у Першій лізі. Вчора "хрестоносці" без участі Ростислава Волошиновича, що заліковує пошкодження, розписали бойовиу мирову з "Балканами" - 2:2. Нічия відкинула "Волинь" на восьму позицію ліги.

Друга ліга. Група А. 9 тур
"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)
- "Діназ" (Вишгород) - 0:0

Знову не щастить "Чайці" під орудою Тараса Ільницького. У рамках 9-го туру Другої ліги команда нашого земляка поділила очки з вишгородським "Діназом" - 0:0. Продовживши свою серію без перемог до чотирьох матчів, "Чайка" й надалі перебуває на дев'ятому рядку групи А Другої ліги.

Друга ліга. Група Б. 9 тур
"Енергія" (Нова Каховка)
- "Кристал" (Херсон) - 1:3
Олександр Нестерук (Е)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 46-ій хвилині.

Смугу невдач у Другій лізі продовжила й новокаховська "Енергія", яка зазнала поразки вже у третьому (!) поспіль матчі. Цього разу "енергетики" не знайшли аргументів у матчі проти херсонського "Кристала" - 1:3. Поразка залишила команду Олександра Нестерука на п'ятому місці групи Б Другої ліги.

"Альянс" (Липова Долина) - "Гірник" (Кривий Ріг) - 3:2
Олександр Лучик (А)
відіграв весь матч.

А от "Альянс" Олександра Лучика навпаки демонструє феноменальні результати у групі Б, здобувши п'ять перемог в останніх п'яти зустрічах. На вихідних "альянсівці" залишили з носом фаворита групи криворізький "Гірник" (3:2), а наш краянин провів на полі весь матч. Завдяки перемозі клуб з Сумщини піднявся на другу позицію турнірної таблиці.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.