- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: дубль Романа Дебелка у Латвії

17 Вересня 2019 (21:35)

Черговим дублем у Латвії відзначився Роман Дебелко, чергові перемоги "Астани" та ґданської "Академії" - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський чемпіонат класу А. 3 тур
"Докса Катокопіас" (Катокопія) - "Етнікос" (Ахна) - 1:1
Ігор Худобяк (Е)
відіграв весь матч.

Другий матч в елітному дивізіоні Кіпру провів новачок сезону "Етнікос" з Ахни. У гостях команда Ігоря Худобяка розійшлись миром з "Доксою Катокопіас" (1:1), а наш краянин вже традиційно провів на полі всі 90 хвилин. Після 3-го туру "Етнікос" ділить другу-п'яту позиції чемпіонату разом з "АЕЛ", "Анортосісом" та "АЕК".

Казахстан. Прем'єр-ліга. 26 тур
"Астана" (Нур-Султан)
- "Шахтар" (Караганда) - 2:1

"Астана" Романа Григорчука продовжує переможний хід у чемпіонаті Казахстану. На вихідних "столичники" завдяки автоголу (!) зуміла перемогти "Шахтар" - 2:1. "Астана" продовжує замикати трійку призерів Казахстанської прем'єр-ліги, програючи "Кайрату" та "Тоболу" три та п'ять пунктів відповідно. Щоправда, в столичні футболісти зіграли на два поєдинки менше за своїх суперників.

Латвія. Вірсліга. 26 тур
ФК "Рига"
- "Метта" (Рига) - 5:0
Роман Дебелко (Р)
вийшов у стартовому складі, на 55-ій, 59-ій хвилинах відзначився голами і був замінений на 70-ій хвилині.

Роман Дебелко продовжує свою голеадорську справу в Латвії. Минулих вихідних наш бомбардир двічі розписався у воротах ризької "Метти" і допоміг своїй команді розгромити своїх суперників - 5:0. "Рига" й надалі очолює турнірні перегони чемпіонату - в активі команди 53 залікові пункти і перевага над найближчим переслідувачем у вісім очок.

Огляд матчу "Рига" - "Метта" (голи Дебелка з 1:04 та 1:37):


Жінки. Польща. I ліга. Група "Північ". 4 тур
"Юніфріз" (Ґужно) - "Академія" (Ґданськ) - 3:4
Романа Лукач (А)
вийшла у стартовому складі, на 59-ій хвилині отримала попередження і була замінена на 65-ій хвилині.

"Академія" Романи Лукач здобула четверту поспіль перемогу в Першій лізі Польщі. На вихідних балтійкам вдалось "перестріляти" "Юніфріз" - 4:3. Наша краянка вийшла у стартовому складі і була замінена в середині другого тайму. В групі "Північ" наразі панує двовладдя, адже в активі "Академії" та "СМС" з Лодзі по 12 пунктів.

Польща. IІІ ліга. Група IV. 8 тур
"Ютженка" (Ґебултув) - "Сталь" (Краснік) - 1:1
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

Вдруге поспіль не брав участі у матчі "Сталі" Антон Луцик. Цього разу "сталевари" поділили очки з "Ютженкою" - 1:1. Після 8-го туру "Сталь" ділить третю-четверту позиції групи IV разом з "Сяркою" з Тарнобжега.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 8 тур
ҐКС "Дрвіня"
- "Любан" (Маньови) - 0:1
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

П'ятої невдачі зазнала ҐКС "Дрвіня" у четвертій польській лізі. На вихідних команда Романа Степанкова не впоралась з "Любаном" (0:1), а наш краянин відіграв весь матч. За підсумком ігрового вік-енду "Дрвіня" балансує на межі зони вильоту, посідаючи чотирнадцятий рядок.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 6 тур
ҐКС "Тихи ІІ" - "Кузня" (Устронь) - 3:1
Михайло Лаврук (К)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 65-ій хвилині.

Невдалими видались вихідні для "Кузні" Михайла Лаврука. У гостях "ковалі" зазнали поразки від дублерів ҐКС "Тихи" - 1:3. Традиційно наш півзахисник вийшов у стартовому складі гостей. Попри поразку "Кузня" продовжує перебувати у лідируючій групі і тепер посідає третю сходинку групи "Сілезька ІІ".

Швеція. Дивізіон ІІ. Група "Південний Свеаланд". 22 тур
"Арамійськ-Сирьонська ІФ" (Ботчирка)
- "Гуддінге ІФ" - 1:1
Андрій Вацеба (А-С)
не потрапив до заявки на матч.

Поза заявкою "А-С" на матч 22-го туру проти "Гуддінге" залишився Андрій Вацеба, а його команда поділила очки з суперниками - 1:1. За підсумком вихідних "А-С" посідає десяту позицію групи "Південний Свеаланд".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.