- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок чемпіонів області: хто тут профі? Група 1

19 Вересня 2019 (14:00)

Сьогодні пройде частина матчів другого туру групового етапу Кубка чемпіонів міст та районів області. Якщо оглянути склади команд-учасниць, то можна побачити достатню кількість досвідчених гравців.

Районні колективи традиційно до свого складу залучають таких, щоб навчали місцеву молодь. Часто колишні профі складають кістяк сільських колективів. Саме такі команди можуть дуже впевнено виграти турнір. Інколи ці колективи продовжували свої виступи на вищому рівні (обласна першість чи чемпіонат, наприклад). Хоча, коли у спонсорів закінчувалися гроші, такі команди одразу зникали і в селі довгий час взагалі могло не бути футболу.

Давайте поглянемо на склади цьогорічних учасників Кубка чемпіонів міст та районів області. Розпочнемо з групи 1.

ФК Марківці-Сільгоспхімія (Тисменицький р-н)
На професійному рівні грали два футболісти. Дмитро Гуменяк з 1993-го року грав навсеукраїнському рівні. Надвірнянський "Бескид, стрийська "Скала", луцька "Волинь", івано-франківська "Чорногора" - команди, за які виступав Дмитро. З місцевих колективів були ямницький "Цементник", франківські "Тепловик" та "Галичина", тлумацьке "Придністровя".
Денис Нагірний на професійному рівні провів три сезони. В 2007/08 роках відіграв 22 матчі за дублерів ужгородського "Закарпаття", у 2008/10 роках захищав кольори білоцерківської "Росі". Також слід виділити Андрія Петрика (1999 р.н.), який в 2018-му році потрапив до складу збірної Івано-Франківської області для участі в Кубку Регіонів.

Лістер (Лісна Тарновиця, Надвірнянський р-н)
В срібного призера чемпіонату Надвірнянського району попереднього сезону в заявці є 31-річний тренер НФК "Ураган" Тарас Панчук.  Футболіст має досвід виступів за футзальну команду "Віза-Вторма" в 2014-му році.

ФК Крихівці (м,Івано-Франківськ)
Олег Вікарюк та Тарас Мстислав пограли на рівні профі. Звичайно у Вікарюка значно більший досвід за свого колегу. Олег захищав кольори рівненського "Вересу", франківського "Спартака", калуського "Хіміка", "Кримтеплиці" з Молодіжного, МФК "Миколаїв". Тарас Мстислав провів лише декілька матчів в складі бурштинського "Енергетика" (2008 рік).

ФК "Підгір'я"
Не так давно була в цьому селі Богородчанщини команда, яка вигравала все можливе на обласному рівні і виступала в Аматорському чемпіонаті України. Після її зникнення доводиться почати все з початку. Чемпіонат району та Кубкок чемпіонів області - ті змагання, в яких боряться футболісти з Підгіря. Наразі екс-профі в складі команди немає.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.