- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Верес" - ФК "Калуш": прев'ю матчу 11-го туру (+ пряма трансляція)

21 Вересня 2019 (21:45)

Футбольний клуб "Калуш" завершить перше коло Другої ліги "червоно-чорним" дербі.

Доволі незвично констатувати той факт, що надворі лише вересень, а команди Другої ліги вже завершують перше коло змагань. Так, цьогоріч суперники проведуть 33 змагальні тури, тож, по суті, завтра команда Василя Качура подолає третину турнірної дистанції. 

Поєдинки "Калуша" та рівненського "Вереса" завжди проходили у безкомпромісній та напруженій боротьбі, адже в обох команд схожі кольори і вболівальники нарекли протистояння амбітних клубів "червоно-чорним" дербі. Загалом історія протистоянь налічує всього три матчі, в яких калушани здобули одну перемогу на домашній арені (1:0), а також двічі розписали мирові (1:1 у Млинові та 0:0 у Калуші).

У порівнянні з минулим сезоном "Верес" добряче оновився. Так, під знамена рівнян перебрались досвідчені Сергій Чеботаєв ("Волинь", "Сталь", "Олександрія", "Дніпро-1"), Юрій Соломка ("Олександрія", "Геліос", ФК "Полтава", "Колос") та Ігор Солдат ("Гірник", "Десна", "Інгулець"). Що цікаво, у складах обох суперників є гравці, що встигли захищати "червоно-чорні" кольори різних таборів - це нинішній півзахисник "Вереса" Валерій Кучеров та нападник "Калуша" Тарас Пецків.

Напередодні звітного матчу "Калуш" отримав серйозну втрату - через дискваліфікацію гру пропустить головний "мотор" команди Данило Книш. Окрім того, поза грою залишаться кілька футболістів, що наразі заліковують пошкодження.

Пікантності завтрашньому матчу додає і той факт, що суперники є сусідами у турнірній таблиці. Після десяти зіграних турів "Верес" розташувався на четвертому рядку, тоді як "Калуш" перебуває сходинкою нижче. Відствання калушан складає всього два пункти, тож перемога дозволить підопічним Василя Качура піднятись по турнірній таблиці.

Завтрашній матч пройде на стадіоні "Колос" у Млинові. Початок гри о 16:00.

"Верес" Рівне - ФК "Калуш"
22 вересня.
Друга ліга, група А, 11 тур. Млинів, стадіон "Колос" - 16:00.

Пряма трансляція матчу:


Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.