- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Нафтовики" розпочали сезон з поразки

01 Жовтня 2019 (21:10)

У стартовому турі чемпіонату України серед ЗВО "ІФНТУНГ" зазнав прикрої поразки від чинних чемпіонів.

А все починалось доволі вдало для команди Ігоря Храбатина - вже на 25-ій хвилині Наталісіо Гомеш виявився найбільш спритним на добиванні і вивів "нафтовиків" вперед. Та під завісу першого тайму тернополяни перевернули все з ніг на голову. З 40-ої по 42-гу хвилини влучні удари Маланчука та Голодриги дозволили гостям піти на перерву лідерами - 1:2.

Після відпочинку "свіжий" Михайло Остапчук відновив статус-кво - 2:2. Щоправда, рівний рахунок протримався не довго - за п'ять хвилин по тому Засенко вивів "педагогів" вперед (2:3). До кінця матчу гості невикористали кілька хороших шансів, щоб збільшити перевагу, та Михайло Ходорко більше не пропускав - 2:3 на користь чинних чемпіонів Студентської ліги.

"ІФНТУНГ" - ФК "Тернопіль-Педуніверситет" - 2:3 (1:2)
1 жовтня
. Чемпіонат України серед ЗВО, конференція "Захід", 1-й тур. Ів.-Франківськ, СК ІФНТУНГ - 100 глядачів.
Голи: Гомеш, 25, Остапчук, 52 - Маланчук, 40, Голодрига, 42, Засенко, 57.
"ІФНТУНГ": Ходорко, Гнатів, Коржак, Ю. Гладенький, Конрад, Цвеюк, Марідом, Асаре, Бондарук, Луцький, Гомеш. На заміну виходили: Балан, А. Гладенький, Остапчук, Павлюк, Івук, Секрета, Захарій. Головний тренер: Ігор Храбатин.
"Тернопіль-Педуніверситет": Рогаль, Заставецький, Савка, Засенко, Миронюк, Мостовий, Маланчук, Голодрига, І. Когут, Луцик, М. Когут. На заміну виходили: Волохатий, Онищук, Рудзевич, Волошин, Шевчук, Нола, Омаров. Головний тренер: Андрій Івегеш.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.