- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: "Етнікос" зазнає першої поразки в еліті

08 Жовтня 2019 (22:15)

"Етнікос" Ігоря Худобяка зазнав першої поразки в сезоні, а "Астана" має все примарніші шанси на чемпіонство в Казахстані - оглядаємо результати команд прикарпатських профі у традиційній рубриці "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський чемпіонат класу А. 5 тур
"АЕК" (Ларнака) - "Етнікос" (Ахна) - 5:1
Ігор Худобяк (Е)
відіграв весь матч.

Першої поразки після повернення до еліти кіпрського футболу зазнав "Етнікос" Ігоря Худобяка. У п'ятницю ахнасці в гостях були розгромлені "АЕКом" з Ларнаки (1:5), а "Худік" традиційно провів на полі весь матч. Поразка відкинула "Етнікос" на п'яту позицію турнірної таблиці.

Казахстан. Прем'єр-ліга. 29 тур
"Ордабаси" (Шимкент) - "Астана" (Нур-Султан) - 1:1

Важливі очки на фінішній прямій чемпіонату Казахстану втратила "Астана". У рамках 29-го туру команда Романа Григорчука розійшлась миром з "Ордабаси" - 1:1. "Астана" продовжує перебувати на третій сходинці казахської Прем'єр-ліги, а відставання від лідера "Кайрата" збільшилось до п'яти пунктів.

Польща. IІІ ліга. Група IV. 11 тур
"Сталь" (Краснік)
- "Сярка" (Тарнобжег) - 0:0
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

У матчі лідерів групи IV між "Сталлю" та "Сяркою" з Тарнобжега завершився без голів - 0:0. Півзахисник "сталеварів" Антон Луцик спостерігав за грою з лави для запасних. За підсумком 11-го туру "Сталь" зберегла за собою другу сходинку групи IV, відпустивши лідера "Корону ІІ" вже на п'ять очок.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 12 тур
ҐКС "Дрвіня"
- "Попрад" (Ритро) - 0:0
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

Повний матч у складі "Дрвіні" відіграв нападник Роман Степанков, та не допоміг своїй команді знайти ключі до воріт "Попрада" - нічия 0:0. Мирова дозволила "Дрвіні" піднятись із зони вильоту і тепер посідає дванадцяту сходинку групи "Малопольської".

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 9 тур
"Кузня" (Устронь)
- ЛКС "Ґочалковіце" - 2:3
Михайло Лаврук (К)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 66-ій хвилині.

Смугу невдач у четвертій польській лізі продовжила "Кузня" Михайла Лаврука. На вихідних "ковалі" записали до свого пасиву четверту поразку поспіль, вдома поступившись "Ґочалковіце" - 2:3. За підсумком туру "Кузня" втратила дві сходинки і тепер розташувались на дев'ятому рядку групи.

Швеція. Дивізіон ІІ. Група "Південний Свеаланд". 25 тур
"Арамійськ-Сирьонська ІФ" (Ботчирка)
- "Вармбульс" (Катрінехолм) - 3:1
Андрій Вацеба (А-С) відіграв весь матч.

Перемогою на вагу золота можна назвати домашній тріумф клубу "А-С" Андрія Вацеби у 25-му турі шведського Дивізіону ІІ.  Ще б пак, адже звитяга над "Вармбульсом" (3:1) дозволила команді гарантувати собі участь у наступному сезоні і віддалитись на безпечну відстань від зони вильоту. Наш краянин у тріумфальному матчі відіграв всі 90 хвилин.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.