- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Ужгород" - ФК "Калуш" - 1:0. У гостях знову без перемог

09 Жовтня 2019 (22:00)

Серія без перемог "червоно-чорних" у гостях сягнула чотирьох матчів – при рівній грі в Ужгороді все вирішив один забитий м'яч.

Обидві команди підійшли до матчу у непоганій формі – минулого туру ужгородці вистояли в Житомирі (0:0 – і три тури без поразок), а "червоно-чорні" вдома обіграли вінничан (2:0). Тож від протистояння команд-сусідів по турнірній таблиці очікували цікавої боротьби.

І справді, суперники обійшлись без передмови. Вже в дебюті гри гості отримали шанс на небезпечний штрафний, та майстер стандартів Володимир Савошко обійти стінку не зумів. Господарі відповіли пострілом Корольчука із дальної відстані – м'яч пройшов повз ворота. Тиск закарпатців наростав і Масікевич, протягнувши м'яча правим флангом, видав розрізний пас на Корольчука, і останній з-під захисника пробив у дальній кут воріт – 1:0. Володимир Савошко відповів небезпечним ударом зі штрафного, та знову у стінку.

По перерві калушанам вдалось втримати стартовий натиск господарів, що створювали небезпеку після стандартів. Двічі огризнувся Данило Книш, що бив після сольних проходів, та не зумів влучити у рамку воріт. Далі Іван Легкий "пульнув" з-за меж карної і знову невлучно. У підсумку, 1:0 – "Ужгород" обходить калушан у турнірній таблиці.

ФК "Ужгород" - ФК "Калуш" - 1:0 (1:0)
9 жовтня. Друга ліга, група А, 14-й тур. Ужгород, стадіон "Авангард". 300 глядачів.
Гол: Корольчук, 35.
"Ужгород": Лютнянський, Ряшко, Пасічник, Шкіндер, Ковчар, Дрозд (Котьо, 76), Пуканич, Русин (Селещук, 90+1), Масікевич (Дуран, 79), Машталір, Корольчук. Запасні: Готра. Головний тренер: Василь Варга.
ФК "Калуш":
Злотар, Сениця, Лаврук, Горбаченко, Книш, Савошко (Скакун, 88), Ременюк, Матушевський, Поручинський, Легкий, Денега (Габріель, 67). Запасні: Попович, Олевич, Лебедь, Заваляк. Головний тренер: Василь Качур.
Попередження: Ряшко, 38, Пасічник, 69 – Денега, 57, Лаврук, 86.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.