- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Матвіїв очолив ФК "Калуш"

16 Жовтня 2019 (20:45)

На тренерському містку футбольного клубу "Калуш" відбулась ротація - замість Василя Качура команду очолив знаний фахівець з досвідом роботи в УПЛ та за кордоном Степан Олексійович Матвіїв.

До суботнього матчу з тернопільською "Нивою" команду готуватиме 51-річний фахівець Степан Матвіїв. Наставник сьогодні був представлений команді і вже приступив до виконання своїх обов'язків. Натомість Василь Качур залишається в клубі і входитиме до тренерського штабу разом з Павлом Блажаєвим та Петром Лесівим.

Відзначимо, що Степан Олексійович добре відомий калуським вболівальникам футболу. Влітку 2017-го, а саме в дебютному сезоні чемпіонату ААФУ, фахівець вже очолював "червоно-чорних" у тренерському дуеті з Михайлом Савкою.

Довідка
Степан Олексійович МАТВІЇВ (10.03.1968) - український футболіст та тренер. Професіональну кар'єру розпочав у складі черкаського "Дніпра", за який відіграв понад 100 поєдинків і відзначився 41-м голом. У сезоні 1992-1993 став найкращим голеадором Другої ліги і вже наступного сезону перебрався до табору бориспільського "Борисфену". У складі "борисфенців" провів два сезони, пройшовши шлях від Другої до Вищої ліги. Згодом були івано-франківське "Прикарпаття", луцька "Волинь" та запорізьке "Торпедо".

Тренерську кар'єру розпочав у "Борисфені-2", а влітку 2004-го очолив основну команду бориспільського клубу. На тлі успіхів у "Борисфені" Степана Олексійовича запросили до вищолігового "Металурга", де спочатку обіймав посаду тренера молодіжної команди, а згодом очолив і "основу". Далі була "Княжа", разом з якою наставникові вдалось підвищитись у класі і пробитись до Першої ліги. Щоправда, у наступному сезоні після підвищення клуб припинив своє існування. У період з 2008-го по 2010 роки працював у "Прикарпатті" та ФК "Львів", а в 2011-му році увійшов до тренерського штабу одеського "Чорноморця", разом з яким виборов право зіграти в єврокубках. Провівши чотири сезони в складі "моряків" перебрався до "Габали", де також був асистентом головного тренера Романа Григорчука. Влітку 2017-го року у тренерському дуеті з Михайлом Савкою очолив ФК "Калуш", який дебютував в чемпіонаті ААФУ. З жовтня 2019-го - головний тренер ФК "Калуш".

Ігрова кар'єра:
1990—1993
"Дніпро" Черкаси
1993—1995 "Борисфен" Бориспіль
1995—1997 "Прикарпаття" Ів.-Франківськ
1998 "Волинь" Луцьк
1998—1999 "Торпедо" Запоріжжя
2000—2001 "Прикарпаття"/"Прикарпаття-2" Ів.-Франківськ
2002 "Борисфен" Бориспіль

Тренерська кар'єра:
2003-2005 "Борисфен-2"/"Борисфен" Бориспіль
2006 "Металург" U-21/"Металург" Донецьк)
2006—2007 "Княжа" Щасливе
2008 "Прикарпаття" Ів.-Франківськ
2009—2011 ФК "Львів"
2011—2014 "Чорноморець" Одеса (тренер)
2015—2016 "Габала" Азербайджан (тренер)
2017 ФК "Калуш"

Інформаційна служба ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.