- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Жінки: у матчі лідерів сильніший "Житлобуд-2"

21 Жовтня 2019 (09:30)

Дубль Вероніки Андрухів допоміг "Житлобуду-2" святкувати розгромну перемогу у протистоянні лідерів Вищої ліги і чергова невдача уманських "Пантер" - оглядаємо результати прикарпатських футболісток-професіоналок в традиційній рубриці "Наші профі. Жінки".

Жінки. Вища ліга. 11 тур
"Єдність-ШВСМ" (Плиски) - "Житлобуд-2" (Харків) - 0:8
Марина Погрібняк (Є)
увійшла у гру на 78-ій хвилині і в доданий арбітром до другого тайму час отримала попередження. Вероніка Андрухів (Ж-2) відіграла весь матч і на 9-ій та 45-ій хвилинах відзначилась голами. Роксолана Кравчук (Ж-2) увійшла у гру на 57-ій хвилині. Любов Мохнач (Ж-2) залишилась на лаві для запасних.

Центральним в ігровому вік-енді жіночої Вищої ліги стало протистояння лідерів турніру на Чернігівщині, адже до звітного матчу "Єдність-ШВСМ" та "Житлобуд-2" набрали однакову кількість очок. Щоправда, інтрига у зустрічі жила недовго - вже на 9-ій хвилині матчу Вероніка Андрухів поклала початок розгрому, а її команда в підсумку перемогла 8:0. Відзначимо, що вперше за кілька останніх турів на полі у складі гостей з'явилась Роксолана Кравчук, а нападниця "Єдності" Марина Погрібняк "напрацювала" на перше в сезоні попередження. За підсумком звітного туру харків'янки одноосібно очолили турнірні перегони, відірвавшись від "Єдності" на відстань трьох пунктів.

"Восход" (Стара Маяка) - "Пантери" (Умань) - 6:1
Вікторія Серемчук (П)
і Світлана Маліборська (П) відіграли весь матч.

Уманські "Пантери" у гостях не змогли нічого протиставити одному з фаворитів ліги "Восходу" - 1:6. У складі гостей голкіперка Світлана Маліборська та нападниця Вікторія Серемчук провели на полі всі 90 хвилин. Поразка залишила уманський клуб на дев'ятому рядку Вищої ліги.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.