- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Степан Матвіїв – найкращий тренер 16-го туру Другої ліги

21 Жовтня 2019 (12:00)

Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу аналізує підсумки матчів чергового туру Групи «А» та Групи «Б» української Другої ліги сезону 2019/20.

Посеред тижня ФК «Калуш» провів тренерську рокіровку, команду очолив Степан Матвіїв, який уже колись працював у цьому клубі ще на аматорському рівні, а Василь Качур став його помічником у оновленому тренерському штабі. Дебют Матвіїва припав на матч проти ще одного суперника, якого можна називати принциповим – тернопільської «Ниви», і «Калуш» її обіграв.

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер ФК «Калуш» Степан Матвіїв. Його підопічні розгромили на виїзді тернопільську «Ниву» (3:0), відзначивши дебют оновленого тренерського штабу сенсаційною перемогою.

1. Номінальний результат команди – 5
(важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

«Нива», очолювана колишнім головним тренером калушан із кількома недавніми одноклубниками, лідирувала в чемпіонаті. Цілий рік тернопільська команда не знала великих поразок. Вона впевнено йшла турнірною дистанцією, у той час, як калушани не вирізнялися стабільністю. Перемога ФК «Калуш» у підсумку призвела до зміни лідера в Групі «А».

2. Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними – 4
(травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Гості підійшли до матчу в складі, далекому від оптимального – з різних причин (дискваліфікації, травми) не змогли зіграти кілька гравців – так що в Тернопіль ФК «Калуш» прибув навіть без резервного воротаря. Не змогли взяти участі в матчі голкіпер Попович, фланговий універсал Поручинський, півзахисник Пецків. Разом із тим, «Нива» із весни обходиться без основного форварда Литовченка, який після травми так і не виходив на поле.

3. Майстерність в роботі з кадрами – 5
(гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Чотири зміни у стартовому складі провів новий головний тренер, половина з них – вимушені (нагадаємо, після матчу з «Оболонню-Бровар-2» відбулася сутичка, яка спричинила до дискваліфікацій). Поручинського праворуч у захисті замінив Гудак, Лаврука ліворуч – Заваляк. Замість форварда Горбаченка вийшов центрхав Савошко. Вінгера Ременюка по позиції замінив Богач.

4. Тренерська майстерність – 5
(різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

ФК «Калуш» застосував тактику 4-2-3-1, виставивши досить зручну схему для гри на виїзді – з максимально швидким переходом від оборони в атаку, і гнучким розташуванням атакувальних гравців, які мінялися зонами, створюючи додаткові труднощі для захисту.

5. Накопичувальний критерій – 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Загалом, ФК «Калуш» виступає не так стабільно, як лідери (при майже аналогічному підборі виконавців). Наприклад, безпрограшна серія команди складає лише два тури. Але є й одна цікава, похвальна обставина – на виїзді калушани грають досить впевнено (по 11 очок вдома та в гостях), отже, мають надії на значне покращення результатів.

Лауреат 16-го туру в номінації «Тренер тижня» в Другій лізі:
Степан Матвіїв (ФК «Калуш»)
Середній бал – 4,6

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.