- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: Іван Сондей знову травмувався

21 Жовтня 2019 (22:15)

Івана Сондея продовжують переслідувати травми, а "Альянс" Олександра Лучика закріпився у трійці лідерів Групи Б - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 14 тур
"Металург" (Запоріжжя) - МФК "Миколаїв" - 1:1
Іван Сондей (МФКМ)
вийшов у стартовому складі, на 3-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 19-ій хвилині.

"Миколаїв" Івана Сондея не зміг здолати аутсайдера Першої ліги запорізький "Металург" - нічия 1:1. Наш півзахисник традиційно вийшов з перших хвилин, але вже в середині першого тайму отримав пошкодження і не зумів продовжити гру. Нічия дозволила "корабелам" обійти в таблиці "Чорноморець" і піднятись на одинадцяту сходинку чемпіонату. 

"Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) - "Волинь" (Луцьк) - 2:4
Ростислав Волошинович (В)
не потрапив до заявки на матч.

Луцька "Волинь" продовжує штампувати перемоги у Першій лізі. На вихідних "хрестоносці" розібрались з "Гірником-Спорт" - 4:2. Завдяки перемозі "Волинь" піднялась на одну позицію в таблиці і тепер посідає сьому сходинку змагань.

Друга ліга. Група А. 16 тур
"Нива" (Вінниця) - "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) - 2:0

Три тури не може перемогти "Чайка" під орудою Тараса Ільницького. У суботу "чайківці" в гостях поступились вінницькій "Ниві" - 0:2. За підсумком туру "Чайка" втратила одну позицію і наразі розташувалась на десятому рядку групи А.

Друга ліга. Група Б. 16 тур
"Чорноморець-2" (Одеса) - "Енергія" (Нова Каховка) - 1:1
Олександр Нестерук (Е)
увійшов у гру на 79-ій хвилині.

Нічиї продовжують переслідувати "Енергію" з Нової Каховки. У 16-му турі чемпіонату "енергетики" в гостях поділили очки з дублерами "Чорноморця" - 1:1. Захисник Олександр Нестерук увійшов у гру під завісу матчу. "Енергія" залишила за собою шосту сходинку групи Б Другої ліги.

"Таврія-Сімферополь" - "Альянс" (Липова Долина) - 0:2
Олександр Лучик (А)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 80-ій хвилині.

Повернув на переможну стежину "Альянс" Олександра Лучика, що у гостях переграв "Таврію-Сімферополь" - 2:0. Наш півзахисник традиційно вийшов у стартовому складі. Завдяки перемозі "Альянс" закріпився у трійці лідерів групи Б, а відставання від "ВПК-Агро", що йде другим, складає п'ять балів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.