- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ФК "Калуш" - "Полісся": прев'ю матчу 19-го туру (+ онлайн трансляція)

03 Листопада 2019 (09:00)

Сьогодні футбольний клуб "Калуш" проведе матч 19-го туру Другої ліги. Суперником "червоно-чорних" буде житомирське "Полісся".

В гості до підопічних Степана Матвіїва завітає команда з лідируючої трійки "Полісся". Тож не дивно, що саме гру на калуському "Хіміку" називали центральною в ігровому вік-енді Другої ліги. Цікавості матчу додає і той факт, що вчора команди з верхньої частини таблиці дружньо оступились (мова про тернопільську "Ниву", що програла у Макарові та "Поділля", що зазнало домашньої поразки від "Буковини"), а, отже, суперники матимуть змогу добряче покращити свої турнірні позиції.

Лідерами цьогорічного складу "Полісся" є досвідчені Марат Даудов (раніше виступав за "Геліос", "Авангард", "Гірник-Спорт"), Вадим Семчук ("Арсенал-Київ") та Сергій Швець ("Поділля"). Окрім того, вже другий сезон поспіль з командою працює знаний наставник Анатолій Безсмертний. Що цікаво, у складі "Калуша" є один виконавець, що встиг пограти і в таборі житомирян - це захисник Ігор Поручинський.

Відзначимо, що у сьогодншній грі Степан Матвіїв не зможе розраховувати одразу на трьох футболістів. Через дискваліфікацію гру пропустять голкіпер Єгор Попович, а також двоє оборонців Ігор Поручинський та Володимир Заваляк.

Матч розпочнеться о 14:00 на стадіоні "Хімік" у Калуші. Господарі також транслюватимуть гру у прямому ефірі на клубному YouTube-каналі.

ФК "Калуш" - "Полісся" Житомир
3 листопада
. Друга ліга, 19-й тур. Калуш, стадіон "Хімік" - 14:00.
Арбітр: Кальонов О. О. (Львів)
Асистенти арбітра: Бамбурак В. Б. (Чернівці), Можарівський М. Р. (Одеса)
Резервний арбітр: Романюк А. М. (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Маковій В. Д. (Чернівці)

Пряма трансляція:

 

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.