- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Вероніка Андрухів викликана на товариський матч збірної України

04 Листопада 2019 (18:00)

11-го листопада національна жіноча збірна України проведе товариський матч зі збірною Туреччини.

На товариський матч і тренувальний збір, що передуватиме грі, наставниця "синьо-жовтих" викликала 22 футболісток. Приємно, що вкотре виклик до табору збірної отримала вихованка прикарпатського футболу Вероніка Андрухів, яка нині представляє харківський "Житлобуд-2". Найбільше представництво у збірній мають "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2" з Харкова, які на двох делегували одразу 14 (!) гравчинь.

Склад збірної України:
Голкіперки: Ірина Саніна ("Житлобуд-1" Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (усі - "Житлобуд-2" Харків)
Захисниці: Натія Панцулая ("Атлетико Мадрид", Іспанія), Ольга Басанська, Анна Петрик (усі - "Житлобуд-1" Харків), Ірина Подольська, Катерина Корсун (усі - "Житлобуд-2" Харків), Любов Шматко ("Мінськ" Білорусь), Дар'я Кравець ("Реймс", Франція), Альона Ковтун ("Гурнік", Польща)
Півзахисниці: Ольга Овдійчук ("Атлетико Мадрид", Іспанія), Надія Куніна, Дар’я Апанащенко, Ірина Кочнєва, Юлія Шевчук (усі — "Житлобуд-1" Харків), Таміла Хімич ("Мінськ" Білорусь), Тетяна Китаєва ("Житлобуд-2" Харків), Ніколь Козлова ("Вірджінія Тех" США).
Нападниці: Яна Калініна, Вероніка Андрухів (усі - "Житлобуд-2" Харків), Валентина Тараканова ("Стоміланки", Польща)

4-го листопада команда збереться у Києві і тоді ж вирушить до турецького Ізміра, де розпочнеться тренувальний збір і підготовка до майбутньої гри. Сам спаринг запланований на 11-те листопада. Початок о 17:00 за київським часом.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.