- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: Ростислав Волошинович знову у грі

04 Листопада 2019 (20:00)

Ростислав Волошинович вперше за два місяці вийшов на поле у складі "Волині", "Чайка" Тараса Ільницького сенсаційно здолала тернопільську "Ниву" - про це і не тільки в традиційному огляді вихідних "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 16 тур
"Волинь" (Луцьк)
- "Авангард" (Краматорськ) - 2:1
Ростислав Волошинович (В)
увійшов у гру на 81-ій хвилині і на 90-ій хвилині отримав попередження.

Вперше з серпня у футболці "Волині" на полі з'явився півзахисник Ростислав Волошинович, який залікував пошкодження і у переможному матчі проти "Авнагарду" (2:1) відіграв трохи більше десяти хвилин. Завдяки непростій домашній перемозі "хрестоносці" зрівнялись з "Інгульцем" за набраними очками і ділять з петровцями четверту-п'яту позиції Першої ліги.

МФК "Миколаїв" - "Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) - 0:3
Іван Сондей (М)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 53-ій хвилині.

"Миколаїв" з Іваном Сондеєм у складі доволі несподівано був розгромлений "Гірником-Спорт" - 0:3. Наш краянин вийшов у з перших хвилин і був замінений на початку другої половини. За підсумком туру "корабели" опустились на одинадцятий рядок турнірної таблиці.

Друга ліга. Група А. 19 тур
"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)
- "Нива" (Тернопіль) - 2:1

Головною сенсацією ігрового вік-енду у ПФЛ стала перемога скромної "Чайки" над одним з лідерів Другої ліги тернопільською "Нивою" - 2:1. Домашні три очки дозволили команді Тараса Ільницького піднятись на сьому позицію групи А.

Друга ліга. Група Б. 19 тур
"Енергія" (Нова Каховка)
- МФК "Миколаїв-2" - 1:2
Олександр Нестерук (Е)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 51-ій хвилині.

Другої поспіль поразки у групі Б зазнала "Енергія", втративши нічийний результат у поєдинку з дублерами "Миколаєва" в доданий арбітром час - 1:2. Невдача відкинула "енергетиків" на сьому сходинку групи.

"Альянс" (Липова Долина) - "Реал Фарма" (Одеса) - 5:0
Олександр Лучик (А) не потрапив до заявки на матч.

Продовжує громити суперників у групі Б "Альянс" - на вихідних "альянсівці" познущались над одеським "Реалом Фармою" (5:0). Домашня перемога дозволила "Альянсу" зрівнятись за очками з херсонським "Кристалом" - в обох команд по 41 очко і друга-третя позиції групи Б.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.