- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: чемпіонські звання у Латвії та Казахстані

05 Листопада 2019 (20:30)

Роман Григорчук привів до чемпіонства казахстанську "Астану", а Роман Дебелко приміряв золоті нагороди чемпіонату Латвії - про це і не тільки в традиційному огляді вихідних "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Панкіпріанський чемпіонат класу А. 8 тур
"Етнікос" (Ахна)
- "Омонія" (Нікосія) - 1:2
Ігор Худобяк (Е)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 78-ій хвилині.

"Етнікос" Ігоря Худобяка зазнав другої поразки в сезоні, вдома поступившись одному з фаворитів ліги нікосійській "Омонії" - 1:2. "Худік" вийшов з перших хвилин і був замінений під завісу матчу. За підсумком ігрового вік-енду "Етнікос" опустився на шостий рядок Панкіпріанського чемпіонату класу А.

Казахстан. Прем'єр-ліга
25 тур

"Окжетпес" (Кокшетау) - "Астана" (Нур-Султан) - 0:1
32 тур

"Тобол" (Костанай) - "Астана" (Нур-Султан) - 0:1

Протягом минулого тижня "Астана" Романа Григорчука провела два поєдинки. Спочатку у гостях мінімально здолала "Окжетпес" (1:0), а на вихідних гарантувала собі чемпіонське звання, обігравши з таким же рахунком костанайський "Тобол". За тур до фінішу чемпіонату столичні футболісти стали недосяжними для найближчого конкурента алматинського "Кайрату" і вшосте поспіль (!) вибороли "золото" Казахстанської Прем'єр-ліги.

Латвія. Вірсліга
34 тур
ФК "Рига"
- "РФШ" (Рига) - 1:1
Роман Дебелко (Р)
відіграв весь матч.
35 тур
ФК "Лієпая" - ФК "Рига" - 2:2
Роман Дебелко (Р)
не потрапив до заявки на матч.

Два матчі у латвійській Вірслізі звела до нічиєї "Рига" Романа Дебелка - спочатку поділила очки у дербі з "РФШ" (1:1), а згодом і у гостьовому поєдинку з лієпайськими "містянами" (2:2). Втім, навіть два очки дозволили ризькому клубові стати недосяжними для земляків з "РФШ" і вдруге поспіль здобути золоті нагороди чемпіонату Латвії.

Жінки. Туреччина. Кадінар Ліга 1. 3 тур
"Кіречбурну Спор" (Стамбул) - "АЛГ Спор" (Ґазіантеп) - 0:2
Христина Перевізник (АЛГ)
вийшла у стартовому складі і був замінена на 52-ій хвилині.

Турецький "АЛГ Спор" продовжив переможну серію у внутрішньому чемпіонаті до трьох матчів. На вихідних Перевізник і Ко обіграли "Кіречбурну Спор" зі Стамбулу - 2:0. За підсумком туру на вершині турецької Кадінар Ліги встановлено двовладдя - "Бешикташ" та "АЛГ Спор" набрали по дев'ять залікових пунктів.

Польща. IІІ ліга. Група IV. 15 тур
"Сталь" (Краснік)
- "КСЗО 1929" (Островець-Свентокшиський) - 1:1
Антон Луцик (С)
залишився на лаві для запасних.

Півзахисник Антон Луцик вдруге поспіль не брав участі у матчі "Сталі", а його команда на домашній арені поділила очки з "КСЗО 1929" - 1:1. Після 15-го туру "сталевари" разом з "Волчанкою" ділять тертю-четврету позицію, програючи лідеру краківському "Гутніку" всього три пункти.

Польща. IV ліга. Група "Малопольська" (схід). 16 тур
ҐКС "Дрвіня"
- "Оркан" (Щижиць) - 2:1 
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч, на 26-ій хвилині отримав попередження і на 52-ій хвилині відзначився голом.

Сьомий гол в сезоні провів нападник Роман Степанков, допомігши своїй команді здолати "Оркан" - 2:1. Завдяки перемозі над одним з аутсайдерів ліги "Дрвіня" піднялась на одинадцяту позицію групи "Малопольська".

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 13 тур
"Кузня" (Устронь)
- "Джевяж" (Ясениця) - 1:2
Михайло Лаврук (К)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 75-ій хвилині.

"Кузня" Михайла Лаврука у рідних стінах поступилась ясеницькому "Джевяжу" - 1:2. Наш півзахисник вийшов зі стартових хвилин і був замінений у середині другого тайму. Невдача відкинула "Кузню" на десяту сходинку групи "Слезька ІІ".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.