- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. ПФЛ: "Джокер" Ростислав Волошинович

18 Листопада 2019 (14:30)

"Джокер" Ростислав Волошинович приніс перемогу "Волині" в Івано-Франківську і чергові перемоги "Чайки" та "Альянсу" - про це в огляді вихідних "Наші профі. ПФЛ".

Перша ліга. 18 тур
МФК "Миколаїв"
- "Авангард" (Краматорськ) - 0:1
Іван Сондей (М)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 89-ій хвилині.

Іван Сондей відновився після пошкодження і вийшов у стартовому складі "Миколаєва" на матч проти "Авангарду". Щоправда, поява нашого краянина не допомогла "корабелам" розжитись заліковими пунктами - поразка 0:1. За підсумком туру "Миколаїв" залишився на дванадцятому місці Першої ліги.

"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Волинь" (Луцьк) - 1:2
Ростислав Волошинович (В)
увійшов у гру на 63-ій хвилині і в доданий арбітром до другого тайму час відзначився голом.

"Джокером" луцької "Волині" в поєдинку проти "Прикарпаття" став Ростислав Волошинович. "Роні", увійшовши у гру в середині другого тайму, під завісу поєдинку реалізував вихід віч-на-віч з Новаком і приніс своїй команді надважливі три очки - 1:2. Завдяки перемозі "хрестоносці" піднялись на першу сходинку турнірної таблиці, випереджаючи столичну "Оболонь Бровар" за додатковими показниками.

Відео голів матчу "Прикарпаття" - "Волинь" (гол Волошиновича з 0:40):


Друга ліга. Група А. 21 тур
"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)
- "Буковина" (Чернівці) - 3:0

П'ять матчів поспіль гіркоти поразок не знає "Чайка" з передмістя столиці. На вихідних команда Тараса Ільницького вдома розбіралась з чернівецькою "Буковиною" (3:0) і здійснила крок угору, піднявшись на шосту сходинку групи А.

Друга ліга. Група Б. 21 тур
"Альянс" (Липова Долина)
- МФК "Миколаїв-2" - 3:0
Олександр Лучик (А)
не потрапив до заявки на матч.

"Альянс" без участі Олександра Лучика вдома без особливих проблем розібрався з дублерами "Миколаєва" - 3:0. Клуб з Сумщини продовжує перебувати на другому місці групи Б, програючи лідеру "ВПК-Агро" всього три пункти.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.