- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Відбулася чергова Конференція Івано-Франківської обласної федерації футболу

19 Листопада 2019 (07:07)

15 листопада в приміщенні конференц-залу "Фонтуш Бутік Готелю" відбулася ІІ-га чергова Конференція Івано-Франківської обласної федерації футболу. До складу президії увійшли голова ІФФФ Андрій Бондаренко, перший заступник голови ІФФФ Тарас Клим та генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький.

Перед початком роботи Конференції присутні вшанувати хвилиною мовчання пам’ять футбольних активістів, ветеранів Прикарпатського футболу, які пішли з життя, а також патріотів України, які загинули при проведенні військових дій на сході нашої держави.

Далі свої нагороди отримали лауреати футбольного сезону 2018-2019 років: кращі арбітри – Остапчук Роман та Іван Салаш, кращі тренери – Максим Павленко (НФК "Ураган"), Сергій Задорожний (НФК "Ураган"-2), Олександр Микуляк ("Вихор" Ямниця) та Сергій Турянський ("Покуття" Коломия).

Також пам'ятними нагородами були відзначені команди Прикарпатського краю, які нещодавно здобули високі нагороди на всеукраїнських змаганнях, – "Сільмаш" Коломия (чемпіон України з футболу серед ветеранів вікової категорії 50 років і старші) та збірна Івано-Франківської області (срібний призер чемпіонату України з футболу серед спортсменів з вадами слуху).

За підсумками роботи у 2019 році спеціаліст ІФФФ Василь Луцький отримав Кубок володаря найвищої відзнаки "UEFA GROW SUPERSTARS" в Івано-Франківській області, а голова Городенківської районної федерації футболу Олексій Григорів – диплом кращої федерації футболу з розвитку дитячо-юнацького та масового футболу в області.

Робота Конференції розпочалась зі стандартних процедур затвердження мандатної комісії з перевірки повноважень делегатів, лічильної комісії для проведення підрахунку голосів при голосуванні та секретаріату для ведення протоколу Конференції. Участь у роботі Конференції взяли 32 з 35 обраних на неї делегатів.

Далі, за порядком денним, делегати ухвалили низку важливих рішень, серед яких – надання асоційованого членства в ІФФФ Народному футбольному клубу "Ураган" Івано-Франківськ та внесення змін до Статуту Громадської спілки "Івано-Франківська обласна федерація футболу".

Згідно з рекомендацією Виконавчого комітету Української асоціації футболу, відбулась зміна найменування ГС "Івано-Франківська обласна федерація футболу" на ГС "Івано-Франківська обласна асоціація футболу", або скорочено ГС "ІФАФ". За зміну назви усі делегати Конференції проголосували одноголосно.

Зміни торкнулись і стаття 12 "Органи управління федерації", а саме: особа, якій на дату проведення виборів Голови Федерації та/або членів Виконавчого комітету Федерації виповнилось 70 і більше років, не має права бути обраною чи переобраною на ці посади, а в разі виповнення особі 70-ти років під час перебування на будь-якій з цих посад – повноваження такої особи припиняються в той же день.

На Конференції було заслухано звіт голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Андрія Бондаренка за звітний період. Делегати визнали роботу ІФФФ за задовільною. У своїй промові Андрій Володимирович окреслив основні напрямки роботи обласної асоціації футболу у 2020 році:

1. Продовжити участь у пілотному проекті UEFA GROW з метою вдосконалення роботи в інформаційно-статистичній базі УАФ та залучення якомога більшої кількості населення області до систематичних занять футболом. Впровадження і розширення футбольної аудиторії за рахунок, студентської ліги, ветеранського футболу, та бізнес ліги.

2. Як один із сегментів GROW почати роботу над втіленням наступного етапу залученості в проекті, а саме – модернізацію ІФАФ, використовуючи модель УЄФА – "Футбольна федерація майбутнього 2024".

3. У зв’язку з завершенням адміністративно-територіальної реформи у 2020 році, підготувати реорганізацію районних (міських) осередків ІФАФ у відповідності до нових вимог.

4. Розробити та винести на розгляд органів місцевої влади Програму розвитку футболу в Івано-Франківському регіоні на 2020-2025 роки.

5. Продовжити співпрацю з генеральним партнером ІФАФ юридичною компанією "Моріс Груп".

6. Підготувати та затвердити план заходів з нагоди відзначення у грудні 2020 року 30-ї річниці з Дня заснування Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Наступним питанням порядку денного делегати затвердили звіт Ревізійної комісії ІФФФ в період з 01 листопада 2018 року по 31 жовтня 2019 року, припинили повноваження членів Виконавчого комітету ІФФФ Луцького Володимира Васильовича (у зв'язку із припиненням повноважень ним голови "Федерації футболу Калуського району" та неможливістю відвідувати засідання) та Луцького Василя Андрійовича (у зв'язку із внесенням змін до ст. 12, Статуту "ІФФФ").

Наприкінці роботи конференції присутні уповноважили заступника голови, виконавчого директора ІФФФ Василя Сікору та відповідального секретаря ІФФФ Олега Волосянка представляти Громадську спілку "Івано-Франківська обласна федерація футболу" для здійснення реєстраційних дій в органах юстиції та отримання з реєстрації відповідних документів.

Джерело
 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.