- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: "Академія Пілкарська ЛҐ" зимуватиме лідером

19 Листопада 2019 (11:10)

"Академія Пілкарська ЛҐ" Романи Лукач йде на зимову перерву у статусі лідера і чергова перемога "АЛГ Спору" Христини Перервізник - про це в традиційному огляді вихідних "Наші профі. Закордон".

Жінки. Туреччина. Кадінар Ліга 1. 4 тур
"АЛГ Спор" (Ґазіантеп)
- "Хаккяріґучу Спор" (Хаккярі) - 2:0
Христина Перевізник (АЛГ)
відіграла весь матч.

Не збавляє обертів у чемпіоніській гонці турецької Кадінар Ліги 1 "АЛГ Спорт" Христини Перевізник. У черговому матчі чемпіонату команда нашої півзахисницівдома розібралась з "Хаккяріґучу Спор" (2:0), а Христина провела на полі весь матч. За підсумком туру "АЛГ" ділить лідерство разом з стамбульським "Бешикташем" - в обох команд по 12 залікових пунктів. Відзначимо, що дует лідерів пішов у відрив і тепер перевага над найближчими переслідувачами складає п'ять очок.

Жінки. Польща. I ліга. Група "Північ". 11 тур
"Академія Пілкарська ЛҐ" (Ґданськ)
- ЮКС "СМС ІІ" (Лодзь) - 3:0
Романа Лукач (АП)
вийшла у стартовому складі і була замінена на 78-ій хвилині.

Завершальний тур осені у жіночій першій лізі Польщі ознаменувався протистоянням лідерів - "Академія Пілкарська ЛҐ" на домашній арені помірялась силами з дублерками лодзинської ЮКС "СМС". Як і личить подібним поєдинкам перший тайм завершився без голів, а от у другому команда Романи Лукач провела три м'ячі без відповіді - 3:0. Наша захисниця традиційно вийшла зі стартових хвилин і була замінена під завісу матчу. Завдяки перемозі в очному протистоянні "Академія" очолила турнірну таблицю і на зимову перерву йде у якості лідера групи "Північ".

Польща. Кубок Польщі. Зона "Бохня". ІІІ тур
"Ґурнік" (Седлець) - ҐКС "Дрвіня" - 0:11
Роман Степанков (Д)
відіграв весь матч.

"Дрвіня" Романа Степанкова завершила футбольний рік перемогою у зональному Кубку Польщі. У матчі проти седлецького "Ґурніка" гості забивали голи на будь-який смак і в підсумку святкували розгромну перемогу - 11:0. Степанков у звітному матчі зіграв всі 90 хвилин.

Польща. IV ліга. Група "Сілезька ІІ". 15 тур
"Кузня" (Устронь)
- "Спойня" (Ляндек) - 1:2
Михайло Лаврук (К)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 64-ій хвилині.

А от "Кузня" Михайла Лаврука на фініші осені зазнала невдачі - вдома "ковалі" поступились "Спойні", за яку ще не так давно виступав наш краянин (1:2). Зимуватиме "Кузня" у статусі міцного середняка чемпіонату - десята сходинка групи "Сілезька ІІ".

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.