- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Перша ліга. 19 тур. «Прикарпаття» - «Рух» - 0:1

25 Листопада 2019 (00:48)

В Івано-Франківську 11-та команда чемпіонату зустрічалася з третьою. Обидва колективи підійшли до очного протистояння на тлі поразок. Прикарпаття поступилося Волині, а Рух на тижні програв Гірнику-Спорт. Цей матч надзвичайно важливий для команди Кучука. У випадку перемоги львів‘яни ставали б зимовими чемпіонами Першої ліги. Прикарпаття три поспіль матчі програло, тому підопічні Ковалюка виходили на гру з бажанням реабілітуватися перед власними вболівальниками.

Через дискваліфікацію гру пропускали Барчук та Климчук, тому тренерам довелося проводити ротацію у складі. Високо оцінив Ковалюк дебют Пастуха у старті на позиції центрбека в минулому турі, тому 21-річний футболіст знову з’явився на полі з перших хвилин. На передматчевому тренуванні отримав травму Дербах, тому замість нього на полі з’явився Бочкур, який у стартовому протоколі перебував у запасі.

Важке змерзле поле не дозволяло командам показувати стрімкий позиційний футбол. Але, на диво, найкраще до нього пристосувався ганець Антві, з ударом якого на 19-й хвилині впорався Новак. За дві хвилини Бойчук виграв єдиноборство у двох гравців Прикарпаття і пробив, голкіпер перевів кінчиками пальців м’яча на кутовий. Ще раз довелося працювати Новаку на 30-й хвилині після удару того ж Антві. А незабаром після навали на ворота Прикарпаття спочатку Новак врятував свою команду, а за мить після удару Нємчанінова Пастух ударом головою виніс м’яч зі стрічки воріт.

Другий тайм почався з атак Прикарпаття, згадуємо удар з гострого кута Оринчака, але прямо в руки Мисаку. Однак забили саме гравці Руху. Копина навісив з кутового, і Бочкур зрізав ударом головою у ближній кут - 0:1. На 77-й хвилині господарі цілком могли зрівняти рахунок. Після навісу з правого флангу Кузьмин ударом головою скинув м’яча під удар Хомі, але після його удару Рух підстрахувала поперечка. Кінцівку матчу Прикарпаття просиділо на воротах суперника, але Рух вистояв і йде у зимову відпустку на першій сходинці.

Man of the Мatch: Юрій Копина (Рух) Центральний півзахисник діяв так як і має діяти центральний півзахисник на такому полі: потримати м’яч, шукати партнерів довгими передачами. Саме після його кутового Бочкур зрізав м’яча у власні ворота.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 19 тур
24 листопада. 14:00. Івано-Франківськ, стадіон "Рух". 1000 глядачів. +1 С.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Рух» (Львів) - 0:1 (0:0)
Гол: Бочкур (52, автогол).

Прикарпаття: Новак, Бочкур, Пастух, Француз, Конкольняк, Оринчак (Януш, 65), Борисевич, Семотюк, Кузьмин, Дитко (Хома, 71), Цюцюра (Худобяк, 79). Рух: Мисак, Дуць, Копина, Никитюк, Заставний, Нємчанінов, Марушка, Брікнер (Калюжний, 73), Синиця (Русин, 85), Бойчук (Банасевич, 90+4), Ернест Антві (Кондраков, 62).

Попередження: Борисевич (45+1), Худобяк (90) - Никитюк (45+1), Брікнер (60), Кондраков (75).

Арбітр: В.Копієвський (Кропивницький).
Асистенти арбітра: В.Матяш (Донецьк), М.Чертоляс (Херсон).
4-й арбітр: А.Романюк (Івано-Франківськ).
Спостерігач арбітражу: О.Шамич (Київ).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.