- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Favbet Ліга: Володимир Адамюк знову у грі

03 Грудня 2019 (16:30)

Оборонець "Львова" Володимир Адамюк вперше за два місяці взяв участь у матчі дублюючого складу "синьо-золотих", а "Ворскла" Тараса Саківа перервала смугу невдач в чемпіонаті - про це і не тільки в огляд вихідних "Наші профі. Favbet Ліга".

Favbet Ліга. 16 тур
ПФК "Львів"
- "Дніпро-1" (Дніпро) - 0:2
Владислав Приймак (Л)
вийшов у стартовому складі, на 41-ій хвилині отримав попередження і був замінений на 46-ій хвилині. Микола Квасний (Л) залишився на лаві для запасних.

"Львів" на вихідних зазнав поразки на домашній арені - "синьо-золоті" вдома не змогли зачепитись за очки у матчі проти "Дніпра-1" (0:2). Оборонець Владислав Приймак відіграв цілий тайм і напрацював на попередження, тоді як Микола Квасний спостерігав за грою з лави для запасних. Після звітного туру львів'яни ділять десяту-дванадцяту позиції разом з земляками з "Карпат" та полтавською "Ворсклою".

"Ворскла" (Полтава) - "Колос" (Ковалівка) - 1:0
Тарас Саків (В)
увійшов у гру на 78-ій хвилині.

Полтавська "Ворскла" перервала смугу невдач у Favbet Лізі, вдома доволі несподівано обігравши новачка дивізіону ковалівський "Колос" - 1:0. Оборонець Тарас Саків з'явився на полі під завісу переможного матчу. "Ворскляни" наразі перебувають на дні таблиці, програючи "Львову" та "Карпатам" лише за додатковими показниками.

"Десна" (Чернігів) - ФК "Олександрія" - 2:0

Після поразки у Лізі Європи "Олександрія" Володимира Шарана не зуміла перемогти і в Favbet Лізі, у гостях програвши у матчі за шість очок чернігівській "Десні". Після звітного туру саме "деснянці" відтіснили "Олександрію" на п'яту позицію турнірної таблиці.

U-21. Прем'єр-ліга. 16 тур
ПФК "Львів" - "Дніпро-1" (Дніпро) - 1:1
Віталій Жупанський (Л) відіграв весь матч. Володимир Адамюк (Л) увійшов у гру на 77-ій хвилині.

Голкіпер Віталій Жупанський потрохи завойовує місце в стартовій одинадцятці дублюючого складу "Львова". У нічийному матчі проти "Дніпра-1" наш краянин відстояв всі 90 хвилин, а сам матч став лише третім для стража воріт в поточному сезоні. Натомість на 77-ій хвилині у гру вступив оборонець Володимир Адамюк, що більше двох місяців знаходився поза грою через, як повідомляли деякі ЗМІ, конфлікт з керівництвом клубу. У турнірі дублерів "Львів" поки перебуває на восьмому рядку.

"Десна" (Чернігів) - ФК "Олександрія" - 2:1
Максим Куліш (О) вийшов у стартовому складі і був замінений на 77-ій хвилині.

Не зуміла здобути очок у Чернігові і "молодіжка" "Олександрії", де також перемогли господарі - 2:1. Нападник Максим Куліш вийшов у стартовому складі і був замінений під завісу матчу. Поразка залишила олександрійців на четвертій сходинці чемпіонату U-21, збільшивши відставання від "Динамо", що йде третім, вже до дев'яти пунктів.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.