- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

«Кубок міського голови» пройде 10-23 лютого в Івано-Франківську

22 Січня 2020 (09:40)

З 10 по 23 лютого в Івано-Франківську на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-трик Арена" відбудеться третій за ліком футбольний турнір "Кубок міського голови" за участі професіональних команд Першої та Другої ліг ПФЛ. Організаторами цих змагань є МФК "Прикарпаття", міська влада Івано-Франківська та обласна федерація футболу.

Загалом в турнірі змагатимуться 6 або 8 команд, розподілених згідно жеребу на дві групи. На груповому етапі учасники зіграють за коловою системою - кожен з кожним. У заключний день турніру відбудуться стикові матчі, які визначать переможця і призерів змагань. Також будуть відзначені найкращі гравці в індивідуальних номінаціях.

Планується, що поєдинки "Кубку міського голови-2020" відбуватимуться не кожного дня (як було у попередні роки), а через 1-2 дні, щоб учасники змагань мали можливість провести повноцінні тренування чи відновитися після ігор. Нагадаємо, у попередні роки переможцями стали івано-франківське "Прикарпаття" (2018 рік) і рівненський "Верес" (2019 рік).

МФК "Прикарпаття" запрошує професіональні команди ПФЛ для участі у "Кубку міського голови-2020", який стане одним з етапів підготовки до весняної частини сезону 2019/20 років. Контактний номер: (050) 156-3111 (Татарин Микола Васильович).

МФК "Прикарпаття"

 
Коментарі
22. 1 .2020 (13:04) Luchano Pavarotty
Цікаво які команди вже є?

22. 1 .2020 (13:16) Luchano Pavarotty
Думаю що якщо цього року команда вилетить. То Ковалюку(якщо це не він а керівництво то цікаво хто саме..) пора у відставку. Він зробив свій позитивний внесок але те як він "захищає" (здає) інтереси клубу це вже навіть мене дістало(Просто розривають контракти і відпускають ключових гравців(((.Хто так робить? Де є подібна практика??
23. 1 .2020 (21:39) nsziovk
Справа в тому що це не гравці рідного краю... Їм кинуть трохи грубшу кісточку і вони викуплять свої контакти. Хлопці на вихід !
23. 1 .2020 (10:24) Ностердамус
Ковалюк пограв і повір він більше розуміє що треба гравцям для розвитку,в порівнянні з тими хто тут виписують,і точно ні крихти невнесли в розвиток футболу Прикарпаття!!!

22. 1 .2020 (13:40) nsziovk
Їх все влаштовує. Хіба не видно що всі тікають з цієї муки команди де нічого нема....бази...стадіону...автобуса...Чекають просто що хтось заграє і тихенько ніби то вільний віддадуть...а грошики подєрєбанять. Така філософія призведе до вильоту команди. Взагалі треба було не виходити в 1 лігу і нити що в нас нічого немає
22. 1 .2020 (14:16) Luchano Pavarotty
З таким підходом вони скоро будуть нити що їх ніхто не підтримує... А чому хтось має підтримувати бариг корупціонерів??? Прикарпаття доречні досить закритий клуб вони не публікують звіт про надходження і витрати. Тобто працють методом совка!

22. 1 .2020 (14:34) nsziovk
Автобус можна вже було б придбати ....навіть б/у. Позорники
23. 1 .2020 (01:07) Ностердамус
Якщо б могли придбали б!!!!а чого так автобус може б літак???це непростий час терпіти треба, можливо щось і зміниться появиться спонсор і буде автобус,а зараз міська рада не може викидати гроші,тим баче що в країні пі....

23. 1 .2020 (00:55) Ностердамус
Нормальна політика клубу що ви хочете з нього(подивіться на країну всі виїжджають)Клуб готує хлопців мають практику першої ліги (незважаючи на фінансові непрості часи)потім хлопці хто заграв ідуть на першу та можливо вищу лігу,це ж добре що клуб іде їм на зустріч і дає змогу подальшого розвитку і росту,а не консервує до 35 років з мінімальними фінансуванням!!! Запам'ятайте Сильним Івано-Франківським хлопцям не місце в Прикарпатті (поки таке фінансування і рівень інфраструктури) Прикарпаття має бути кузнею для Майбутніх сильних футболістів,а не командою яка бориться за 6!!!

23. 1 .2020 (01:03) Ностердамус
Опустіться з небес хватить тиснути на клуб!!!дякуйте що він існує,а не шукайте крайніх чого він не грає у вищій лізі!!! Чи хочете щоб знову всі грали на чемпіонат області з 18 до 40 років без шансу,тому що ніодна команда тим паче першої ліги не візьме молодих для росту та розвитку!!! Задуматесь реально,мене точно зрозуміють ті хто грають,а тіхто літають опустіться з небес!!!!
23. 1 .2020 (08:53) Luchano Pavarotty
З такою політикою де гравцям і тренеру наплювати на вболівальників краще нехай грають на область! Щей мільйонів з 10кожен рік додатково мож буде використати на потреби міста.
23. 1 .2020 (10:18) Ностердамус
Нікому ненаплювати з такою віддачою як Прикарпаття команд на пальцях можна порахувати що в першій що і у Вищій лізі!так можливо з технікою недуже,але наша область нетака велика щоб було з кого вибирати,бо як не як тільки місцеві грають!!!А болільники справжні мають розуміти ситуацію,а не нагнітати навколо тренера та гравців!!! Запам'ятайте з фінансуванням яке існує на даний момент наша команда слабкий середняк першої ліги і крапка!!!!
23. 1 .2020 (10:09) Ностердамус
От така політика розвитку спорту в Україні де гроші взагалі не вкладають в спорт, тільки батьки тягнуть своїх дітей в більш серйозні досягнення,а тут навіть на примітивному рівні появилась команда яка є сходинкою для майбутнього спортсмена,так ні таке нам не підходить хай на область деградують ті хто немають можливості за власні фінанси поступити в якусь футбольну академію!!!!

23. 1 .2020 (10:32) Ностердамус
Насправді нікому не подобаються результати команди ні Меру,ні президенту команди,ні тренерам,ні гравцям ні тим більше ВБОЛІВАЛЬНИКАМ які приходять на стадіон тільки за перемогою і красивою грою команди,але всім треба заспокоїтись і спокійно реагувати на будні сьогоднішньої ситуації в команді та державі.Команда Викладається як може!!!

23. 1 .2020 (12:05) Luchano Pavarotty
Поясню що на даний момент мене не влаштовує:1)непрозорість життєдіяльності клубу. 2)Не професійне відношення як гравців так і тренера до зобов'язань згідно контракту. Ці проблеми треба вирішувати. Гравці зобов'язані виконувати контракт тим більше що в Прикарпатті контракти розраховані на 1#2роки.
23. 1 .2020 (12:32) Ностердамус
1)в чому видно непрозорість???і що таке прозорість? в Прикарпатті в якому році вона була виражена??2) ще раз Гравці професійно відносяться до роботи викладаються на тренуваннях та іграх,а те що контракти розриваються по згоді сторін і наш футболіст переходить в більш сильніший клуб це добре для його розвитку,тим більше Прикарпаття невитрачає коштів на придбання даних футболістів, тільки зарплати.Прикарпаття виховує футболістів і дає можливість вирости,а не підписує контракти з метою перепродажу тих же футболістів!!!!
23. 1 .2020 (12:44) Luchano Pavarotty
Який клуб виховує гравців і просто їх віддає? Де є подібна практика?? Про що ви говорите? Де річний звіт про доходи і витрати? Таке враження що ви сперечаєтесь щоб просто посперечатись.
23. 1 .2020 (14:52) Ностердамус
Не рівняйте Прикарпаття з командами вищої ліги і багатими командами першої ліги,це зовсім інше!!!і Прикарпаття ніколи некупляли і непродовали гравців практика в бідних команд яких створюють коштами міста без особливих спонсорів(а де подібна практика команд в яких грають тільки місцеві вихованці?????)Річний звіт хто викладає на сайт це смішно,кого цікавить і для чого??? якщо якась недовіра у використанні міських коштів тож місцева рада яка виділяла впевнений і отримує даний звіт,а ви тут до чого???
23. 1 .2020 (15:21) Luchano Pavarotty
Все ясно з вами. Ви 100%послідовник совка. Та ще й не компетентні бо є чимало команд в Україні які звітують про надходження і витрати кожні пів року. Але вам байдуже деребан так деребан.. Ніхто ні про що звітувати не має.. Супер.. Какая разніца..
23. 1 .2020 (15:54) Ностердамус
Чимало команд??? напишіть чітко,а не загальними фразами!!!Який деребан?чого деребан?? команда гра як може,що треба!!????
23. 1 .2020 (16:04) Luchano Pavarotty
Називаю тому що ви на 100%не компетентні. І доречні дуже шкода що Прикарпаття вважає європейською практикою не звітувати а жити за принципом совка і деребану..1)Шахтар,2)Верес.3) Металіст.4)Кристал, інформацію про доходи і витрати цих команд легко найти з допомогою сайту та гугла. І це тільки те що я знаю думаю таких команд більше!
23. 1 .2020 (16:55) Ностердамус
Решта команд через запити звітність дадуть такі як Прикарпаття,а те що виставляти у фейсбуці це кожного по бажанню і нікому це не потрібно !!!а якщо хтось змахлює то йому всеодно чи він це вивісить у фейсбуці чи по запиту надішле,він ітак змахлював!!!
23. 1 .2020 (17:06) Luchano Pavarotty
Я не погоджуюсь. Що мені найприкріше це те що в Росії футбольні, хокейні і баскетбольні клуби теж звітують про доходи і витрати. А у нас всі такі патріоти.. Але коли справа доходить до власної кишені то все швидко міняється((
23. 1 .2020 (13:01) Mr. Acid
Звичайно, по самовіддачі питань немає. А от щодо прозорості діяльності - то тут справді нічого незрозуміло. Хотілося б бачити доходи і видатки. Стосовно трансферної політики - теж маса питань. Якщо так всі переймаються професійним ростом фуиболістів, то чому Оринчака і Конкольняка не відпустили у вищу лігу в "Дніпро-1" влітку, зате тепер посилюють ними першолігових суперників? Чому не шукають їм заміни в Галичі, Коломиї чи інших командах? Думаю також, що не тільки на ці позиції можна знайти підсилення в чемпіонаті області.
23. 1 .2020 (15:12) Ностердамус
Заявочний період ще нерозпочався, чотири дні назад команда вийшла з відпустки запланована програма підготовки декілька зборів товариських матчів де дійсно буде переглянуто молодих місцевих кандидатів в команду як в попередні роки, побачити дозаявка буде,щодо того що хлопців не відпустили в Дніпро-1 неправда, вони не підійшли Дніпру,а не Прикарпаття їх не відпустили,а першоліговим багатшим командам можливо підійдуть,хай розвиваються!! І те що команда їде на збори закордон це супер,колись Прикарпаття як грало у вищій лізі крім яремче і кубку проліску ніде непроводило міжсезоння!Все потроху!!!

23. 1 .2020 (15:24) Ностердамус
Можливо у вас всіх є доходи і видатки клубу під час опіки над клубом Ревуцького чи Лукору,чи можливо Скорзанери або Ольшанецького чи ще когось,і ви дуже хочете порівняти їх з нинішніми видатками??? Смішно немає і не було таких видатків в публічному доступі ніколи)))
23. 1 .2020 (17:16) Mr. Acid
Лукор, Ревуцький чи Скорзонера витрачали свої кошти як вважали за потрібне, і мене це не цікавило, оскільки я до цих кошті не мав відношення, на відміну від коштів міського бюджету. а взагалі, думаю, варто вчитися рівнятися на кращі приклади, а не апелювати до того як не варто робити.
23. 1 .2020 (15:17) Ностердамус
Не смішіть чемпіонатом області)))яке підсилення хлопці грають які непоїхали на заробітки яким більше 28 років,перша ліга це зовсім інше яка область)))
23. 1 .2020 (17:21) Mr. Acid
З тої самої "області", з якої було сформовано цю команду спочатку, з тої "області", з якої по ходу в команду прийшов Барчук, а ще можна було добрати, до прикладу, Кушецького, Даніва, Подолюка і т.д. можете не відписувати, Ваша позиція мені зрозуміла )
23. 1 .2020 (18:33) Ностердамус
Цих хлопців рівень області та аматорів (вони застарі і без досвіду)а не України,бо якщо б був України вони б неграли на область,а грали б в тій же першій чи навіть вищій лізі,але в інших клубах які б оцінили їх рівень (((,проте вони молодці!!! А Прикарпаття розвиває молодь поєднавши з досвідом,і в Прикарпатті хлопці ніколи не ставили в пріоритети гроші, на відміну від інших хто бігають на область за більші гроші!!!Ось так!!
26. 1 .2020 (09:59) MihaskoIF
Шановний читаю Ваші коментарі, і думаю що таку херню може писати лишень сама Його Величність Ковалюк...
23. 1 .2020 (18:41) Mr. Acid
Вам видніше, Ви НостЕРдамус )

23. 1 .2020 (20:39) nsziovk
Такі команди більше мучаться....бідося

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.