- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

8-го лютого пройде турнір пам'яті Ігоря Диріва

06 Лютого 2020 (12:10)

Команди ветеранів футбольним турніром вшанують пам'ять колишнього гравця станіславівського "Спартака", київських "Динамо" та СКА Ігоря Диріва, життя якого трагічно обірвалось минулого року.

У Манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання зберуться чотири команди ветеранів футболу - "Друзі І. Диріва", "Прикарпаття" (Івано-Франківськ), "Газовик" (Богородчани) та "Нафтовик" (Долина), які зіграють в одне коло кожна з кожною. Матчі триватимуть два тайми по 10 хвилин "брудного" часу. Початок ігор о 10:30.

Коротка довідка:

Ігор Дирів (22.03.1948 - 08.02.2019).
Вихованець долинського футболу. В сімнадцять років дебютує у складі івано-франківського «Спартака». В 1966 році здібного нападника запрошують до київського «Динамо», в якому він виступає три сезони (1966 -1968рр.). У складі дублерів, в 1966 та 1968 роках виборював звання чемпіоном СРСР, в 1967 році – срібного призера. Через непорозуміння із тодішнім тренером киян Віктором Масловим, змушений був покинути «Динамо». В 1969 році виступав за київський СКА. Наступного року повертається до Івано-Франківська, у місцевий «Спартак», в якому незмінно грає до 1979р. У 1972 році у складі «Спартака» виборює звання чемпіона Української РСР та путівку до першої союзної ліги. У складі івано-франківців, у матчах чемпіонату СРСР серед команд першої ліги, провів 181 матч, відзначившись 43 забитими м’ячами.

По завершенню кар'єри футболіста працював тренером. Зокрема, в якості тренера, із командою ветеранів івано-франківського «Спартака» (+35), виборов звання чемпіона України в 2007 році, а за рік до того, із цією ж командою, здобув право грати у фіналі Кубку України серед ветеранських команд, в якому команда Івано-Франківська поступилась донецькому «Шахтарю». На протязі декількох років успішно працював із командою «Факел», що виступала у другій лізі та у різноманітних студентських турнірах в Україні та закордоном, команда яка презентувавши івано-франківський Національний університет нафти та газу.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.