- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Підопічні Віталія Яценка перемагають на турнірі в столиці Литви

11 Лютого 2020 (13:38)

Це було дійсно круто!!! Єдина українська команда на міжнародному турнірі, організованому Балтійською футбольною академією, ДЮФК "Ніка-05" (Івано-Франківськ) під керівництвом Віталія Яценка (діти 2010 року народження) здобуває перемогу. Загалом у турнірі взяло участь 20 команд.

З 6 по 9 лютого пройшов міжнародний дитячий футбольний турнір у місті  Вільнюсі (столиці Литви). У змагання для підвищення кваліфікації молодих футболістів та отримання досвіду взяли участь колективи з Латвії, Литви, Білорусії, Естонії та України.

Після запеклих напружених матчів, юні спортсмени з Івано-Франківська протягом трьох днів не втратили жодного очка, і здобули перше місце в цьому турнірі, провівши 6 переможних матчів. При цьому було забито 19 голів, а пропущено тільки 2. Тож в підсумку і привезли до рідного міста золоті нагороди, красень кубок, дві особисті нагороди кращого захисника (Павло Зінько) та кращого півзахисника (Володимир Довбенко) та море позитивних вражень.

Переможний склад команди:
Воротарі:
- Ахмаров Матвій
- Олійник Давид
Захисники:
- Зінько Павло
- Пелешок Арсен
- Гребінський Артем
- Пічка Данило
Півзахисники:
- Довбенко Володимир
- Косяк Денис
- Бекеша Дмитро
- Малик Микола
- Шеянов Максим
Нападники:
- Гаврилків Артем
- Попадинець Віталій
- Соловей Захар
- Циполович Семен
- Глуханюк Станіслав
- Сташків Ярослав

ФОТО з Вільнюса

P.S.
Керівництво ДФЮК «Ніка-05» в особі президента Шулятицького Андрія Тарасовича,  висловлює глибоку подяку  батькам чемпіонів, та за сумісництвом спонсорам даної поїздки.
А саме батькам-водіям які з комфортом доставили всю команду до Вільнюса
-Довбенку Мар’яну
-Глуханюку Володимиру
-Попадинцю Василю
-Пічці Роману
-Ахмарову Павлу
Батькам які зробили можливим відео та фото трансляцію
-Гаврилківу Андрію та
-Косяк Лілії яка ще і виконувала обов’язки лікаря команди,
Прекрасній  групі підтримки  які організували незабутні екскурсії визначними місцями Вільнюса
- Сташківу Ярославу
-Пічці Олександрі та Жасміні
-Солов’ю Тарасу
-Пелешку Павлу
А також всім батькам, друзям, рідним та знайомим які цього разу не змогли поїхати разом із ними, але палко та пристрасно за них вболівали вдома.
І все це не вдалося би здійснити, якби не заслуга однієї людини, якій вдалося об’єднати в одну команду, в єдине ціле, в одну велику сім’ю під назвою «ніка 05» 2010 р.н., вище згаданих особистостей, людину яка є професіоналом своєї справи, яка стала другим батьком кожному маленькому спортсмену з цієї команди, це тренеру ЯЦЕНКУ ВІТАЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ.    

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.