- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Олександр Романчук: «Приємно забити дебютний гол за першу команду»

12 Лютого 2020 (15:59)

Нещодавно ми повідомляли про успішний дебют нашого Олександра Романчука за основну команду київського "Динамо".

Капітан «Динамо» U21 Олександр Романчук поділився враженнями від тренувального збору в Туреччині з першою командою.

- Розкажи, наскільки швидко ти адаптувався в першій команді?

- Я тренувався з хлопцями ще в Україні і до цього був час з усіма познайомитися. Приємно, що є шанс пройти з ними збір і показати себе, стараюсь.

- Ти сюди приїхав у статусі капітана молодіжної команди. Не шкода було своїх партнерів залишати? - Там залишилися молоді хлопці 2002-2003 року народження. Не шкода, так як завжди хочеться більшого.

- Розкажи, як пройшов день першої команди. Все-таки, було два заняття на полі...

- Спочатку на ранковому тренуванні була розминка, бар'єри, моделювалися ігрові ситуації виходу три в два. А вечірнє тренування більш ігрове - контроль м'яча, завести м'яч за лінію і удари по воротах.

- Увечері була вправа вісім на вісім. Ви з Сиротою були нейтральними. У чому сенс вправи, що ви робили? - Тренери дають установку грати в два дотики, щоб швидше думати, відкриватися, не стояти на місці. Ми були нейтральними, нам було трохи легше, ніж іншим хлопцям.

- Сьогодні також в ігровій серії комусь доводилося грати в меншості, комусь в більшості, якщо говорити про гру на троє воріт, куди потрібно було забивати головою.

- Щоб там, де більшість, накривали, в пресинг йшли, там де меншість виходили з оборони. На це робився акцент

- Тобі вдалося забити гол у матчі з «Олімпією» і поставити крапку в поєдинку. Поділися враженнями від гри. - Це був п'ятий гол, який, можна сказати, нічого не вирішував в тій грі. Але все одно приємно забити дебютний гол. Сім'я, друзі привітали. Завжди приємно забивати.

ФК "Динамо" Київ

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.