- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Favbet Ліга: за кого вболіватимемо?

21 Лютого 2020 (21:35)

Вже завтра в Україні офіційно стартує футбольний сезон - на вихідних пройдуть матчі 19-го туру Favbet Ліги. Хто з наших краян виступатиме в еліті українського футболу знайомимо у традиційній рубриці "Наші профі".

Олександр Романчук ("Динамо" Київ)

Головним ньюсмейкером зими на теренах Прикарпаття став захисник столичного "Динамо" Олександр Романчук. Після хамовитих витівок Тамаша Кадара в бік тренерського штабу Олексія Михайличенка свій шанс проявити себе у головній команді "динамівців" отримав 20-річний уродженець Коломийщини. І вже в дебютному матчі Олександру вдалось забити м'яч, вразивши ворота словенської "Олімпії", а кияни перемогли з розгромним рахунком 5:0. Загалом же фахівці схвально відгукуються про гру молодого оборонця, тож не виключено, що навесні побачимо його у головній команді "Динамо".

Володимир Шаран, Максим Куліш (ФК "Олександрія")

"Олександрія" під орудою Володимира Шарана обіцяє гарячу інтригу у верхній "шістці" Favbet Ліги. Ще б пак, адже "олександрійці" перебувають на п'ятому рядку, а відставання від столичного "Динамо", що йде другим, складає всього три залікові пункти. Та не все так веселково - буквально днями як грім серед ясного неба пролунала інформація про те, що команді заборонено реєструвати новачків за давні борги перед хорватом Йосипом Баришичем. Тож підписані взимку новачки Роман Вантух, Артем Гордієнко та Богдан Мишенко цілком ймовірно не допоможуть команді у матчах другої частини сезону.

Півзахисник Максим Куліш, який восени став одним з лідерів дублюючого складу "жовто-чорних", був помічений тренерським штабом головної команди і навіть відправився разом з основою на перші зимові збори до турецької Аланії. Щоправда, вразити Володимира Шарана гравцю не вдалось, тож він не полетів на другий збір до Туреччини і, скоріш за все, продовжить виступи у молодіжній команді U-21.

Володимир Адамюк (СК "Дніпро-1" Дніпро)

Епопея з Володимиром Адамюком завершилась напередодні Нового Року, коли "Львів" оголосив про відхід оборонця до складу новачка Favbet Ліги СК "Дніпро-1". У розташуванні дніпрян 28-річний гравець одразу став основним, а загалом на зимових зборах зіграв у шести поєдинках.

Владислав Приймак, Віталій Жупанський (ПФК "Львів")

Владислав Приймак залишився "останнім з Могікан" в основному складі львівських "муніципалів" після відходу вже згаданого Володимира Адамюка та Миколи Квасного. 23-річний гравець готував разом з командою на зборах у Туреччині та готовий допомогти "синьо-золотим" зберегти прописку в елітному дивізіоні українського футболу. А от голкіпер Віталій Жупанський під час зимового міжсезоння працював разом з молодіжною командою, за яку і продовжить виступи навесні.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.