- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Володимир ШАРАН: «Футболісти повинні переглянути своє ставлення»

24 Лютого 2020 (10:36)

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди в матчі проти «Колоса» (1:2).

«Всі знають про те, яка ситуація склалася у нас перед поєдинком. Тому, звичайно, ми сподівалися на бійцівські якості, на те, що ми за класом вище «Колоса». Сподівалися і на стандартні положення, тому що зараз футбольні поля не тієї якості, яку б хотілося бачити. Вважаю, причина поразки не тільки в тренерському штабі, а і в футболістах. Коли вони так грають, щось не виходить… В перерві було багато що сказано, але вийшли на другий тайм і пропустили гол. Думаю, більш справедливим результатом була би нічия. Деякі футболісти повинні передивитися своє ставлення, бо в подальшому вони навіть тренуватися не будуть з основною командою. Це стосується тих футболістів, які на даному етапі не виконують ті обов’язки, які хотілося б бачити.

Прикра поразка. Сподіваюся, що у нас є характер, і ми зможемо перебороти себе. Головне, щоб повернулися травмовані та ті гравці, які пропускали гру через перебір карток. А їх чимало: я нарахував десять гравців. Двох не змогли заявити: планували задіяти Вантуха і Мишенка. Мірошниченко, Лучкевич і Стецьков були дискваліфіковані. Ковалець працює індивідуально, його не вистачає. Шастал ходить з лангетом, йому зламали ногу на зборах. Пашаєв теж на зборах отримав травму, а Безбородько травмувався уже тут, роблячи пробіжку у лісі. Але треба виходити в футболках «Олександрії»: віддаватись, битися і доказувати. Тому що потім ходять незадоволені, що в заявку не потрапив, мене, мовляв, в дубль відправили. Виходьте, доказуйте. Ми сьогодні цього не побачили».

sport.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.