- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Наші профі. Закордон: гольовий вікенд (+ ВІДЕО)

26 Лютого 2020 (12:00)

Ігор Худобяк допоміг "Етнікосу" розгромити лідера, а Христина Перевізник відзначилась дебютним дублем в Туреччині - про це і не тільки в традиційному огляді "Наші профі. Закордон".

Кіпр. Кубок Кіпру. 1/4 фіналу. Перший матч
"Аполлон" (Лімасол) - "Етнікос" (Ахна) - 2:0
Ігор Худобяк (Е)
відіграв весь матч.

Перший матч чвертьфіналу національного кубка для Худобяка і Ко завершився невдало - 2:0 на користь "Аполлону" з Лімасола. "Худік" провів на полі всі 90 хвилин. Вже сьогодні суперники зіграють матч-відповідь, тож, зважаючи на результат першої гри, "Етнікос" ще не втратив шанси пробитись до четвірки найсильніших.

Кіпр. Панкіпріанський чемпіонат класу А. 21 тур
"Етнікос" (Ахна)
- "Анортосіс" (Фамагуста) - 5:0
Ігор Худобяк (Е)
відіграв весь матч і на 28-ій хвилині реалізував пенальті.

А от у внутрішньому чемпіонаті "Етнікос" став автором головної сенсації вікенду, вдома розгромивши лідера (!) "Анортосіс" з Фамагусти - 5:0. Початок розгрому поклав Ігор Худобяк, реалізувавши пенальті на 28-ій хвилині матчу. Відзначимо, що гол у ворота лідера став четвертим для нашого земляка в поточному сезоні. Завдяки перемозі клуб з Ахни піднявся на десяту позицію чемпіонату.

Відеоогляд матчу "Етнікос" - "Анортосіс" (гол Худобяка з 1:40):


Жінки. Туреччина. Кадінар Ліга 1. 14 тур
"АЛГ Спор" (Ґазіантеп)
- "Кіречбурну Спор" - 9:0
Христина Перевізник (АЛГ)
відіграла весь матч і на 9-ій та 27-ій хвилинах відзначилась голами.

Продовжує "куражитись" у Кадінар Лізі 1 "АЛГ Спор" Христини Перевізник. У матчі 14-го туру змагань "АЛГ" вдома розгромив "Кіречбурну Спор" (9:0), а наша краянка відзначилась дублем. "АЛГ" продовжує лідирувати у чемпіонаті, маючи у своєму активі 40 набраних очок. На один бал менше в одвічного конкурента стамбульського "Бешикташа".

Жінки. Ізраїль. Прем'єр-ліга. 14 тур
"Хапоель" (Раанана) - "Рамат-га-Хашарон" - 0:4
Мар'яна Іванишин (ХР)
відіграла весь матч.

У заключному матчі регулярного сезону жіночої Прем'єр-ліги Ізраїлю "Хапоель" з Раанани помірявся силами з лідером змагань "Рамат-га-Хашароном". На жаль, обійшлось без несподіванок - лідер переміг з рахунком 4:0. Таким чином, "Хапоель" продовжить боротьбу за виживання в Прем'єр-лізі - попереду в команди шість турів раунду плей-аут (за 5-8 місця).

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.