- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Павло Іричук: "З ювілеєм привітали також Олег Рипан та Володимир Ковалюк"

21 Березня 2020 (18:50)

В лютому 50-річчя відзначив колишній гравець франківського "Прикарпаття" Павло Іричук.

З цього приводу із ювіляром поспілкувався В'ячеслав Куценко (журнал "Футбол").

Павло Іричук - забивний форвард чернівецької "Буковини", івано-франківського "Прикарпаття", запорізького "Торпедо", дніпропетровського "Дніпра", олександрійської "Поліграфтехніки", російського "Уралана" та молдавського "Ністру".

1 лютого Павлу Васильовичу Іричуку виповнилось 50 років.

Уривки з інтерв'ю українському виданню: 

- Хто привітав з колишніх партнерів-футболістів, тренерів?

- Поступило багато телефонних дзвінків, в тому числі із-за кордону. Привітав молдавський тренер Олександр Гузул, колишній президент запорізького "Торпедо" Віктор Білоблоцький. Був радий почути екс-одноклубників Степана Матвіїва, Олега Рипана та Володимира Ковалюка.З цією трійцею зараз найбільше спілкуюсь.

...

- Під керівництвом Єфима Школьнікова в "Буковині" ви грали не довго...

- Один сезон. Мене наполегливо кликали в "Прикарпаття" президент Анатолій Ревуцький та начальник команди Степан Микуляк. В той час клуб ставив перед собою великі завдання, та й умови мені запропонували хороші. Я погодився на переїзд. Зразу став гравцем основного складу, виходило забивати. Період в Франківську згадую з ностальгією. В цій команді я сформувався як футболіст.

- В Івано-Франківську тоді підібрались солідні виконавці: брати Ігор та Микола Юрченки, Ярослав Ватаманюк, Петро Русак, Володимир Ковалюк та інші.

- Цей список можна продовжити. В "Прикарпаття" був сильний колектив, який міг вирішувати найвищі завдання. Граючим тренером був Ігор Юрченко - тренер з великої букви, висококваліфікований наставник, який по цеглинках зібрав команду. Ігор Миколайович багато уваги приділяв психології, розбирався в цьому як ніхто. Від роботи з ним залишились лише позитивні емоції. Півзахисник Юрченко теж був шикарний, не зря київське "Динамо" ним цікавилось, але в складі киян грав його брат Микола.

- Після вдалих виступів за "Прикарпаття" ви та Володимир Ковалюк отримали запрошення від російського "Уралана" (Еліста).

- В 1996 нас покликав Павло Яковенко, який тоді тренував в "Уралані". Окрім мене та Ковалюка з українців, в Елісту тоді переїхали Юрій Грицина, Олександр Кірюхін, Андрій Тарахтій та Дмитро Тутіченко.

...

- Після цього знову було "Прикарпаття".

- В Івано-Франківську мене любили. Коли повернувся, команду очолював Віктор Колотов. В сезоні 1996-1997 "Прикарпаття" заняло 13 місце, я відзначився чотирма голами в 27-ми матчах.

...

- Третій раз стали гравцем "Прикарпаття" вже після "Торпедо". Чим запам'ятався цей період?

- Тим, що я знову опинився в компанії з давніми знайомими Степаном Матвіївом, Володимиром Ковалюком, Ярославом Ватаманюком. "Прикарпаття" показувало хороший футбол, але результату не було. І, як наслідок, франківці опустились в першу лігу. В західноукраїнському клубі я провів ще пів сезону.

журнал "Футбол" №20 (1822), 12-15 березня

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.