- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

"Надвірняночка" - рівно 10 років тому!

27 Березня 2020 (19:27)

27 березня 2010 року "надвірняночки" в складі збірної району поїхали до Галича, де проводилися V молодіжні літні спортивні ігри області з футболу серед дівчат. В змаганнях взяли участь збірні команди:м. Івано-Франківська, Косівського, Коломийського, Надвірнянського, Тлумацького, Тисменицького, Рожнятівського, Долинського та Галицького районів. Всього 160 спортсменів (9 команд).

Команди згідно жеребкування було поділено на три групи. Нам у суперники дістались дівчата з Рожнятівського (тренер Степан Ковальчук) та Коломийського районів. На той час ми футболом практично не займались, приділяючи більшу увагу міні-футболу та футзалу. Отож боротися з іншими командами, які більше культивували футбол було важкувато. В групі ми нікому не поступились, правда і забити бодай одного м'яча з гри також не вийшло. Дві нічиї нам гарантували тільки друге місце, бо представниці Рожнятівщини таки своїх суперниць змогли мінімально перемогти.

У матчі за 5-6 місця зустрілись з долинянками (тренер Ольга Витвицька). Основний час знову переможця не виявив. Довелося пробивати пенальті.Вона була досить драматичною.Наша "шісточка" Марія Маслій зуміла першою пробити воротаря суперників. "Десятка" долинян пробила вище воріт.І наступний удар наших у виконанні Лесі Кривулінської (№8) став успішним.Удар суперниці під №5 наша воротарка Марія Дригуб парирувала. Третім ударом наша Мар'яна Смеречук схибила,натомість №6 з Долини забила.Четвертим ударом Тетяна Дребот (№4) влучно поцілила в стійку воріт. Але №12 у суперниць спрямувала свого удару вище воріт. Наша "сімка" Марія Савчин влучила в поперечку. А останній удар у виконанні одного з кращих гравців долинянок Софії Кондрин наша воротарка знову нейтралізувала.(серію пенальті можна переглянути в сюжеті,одна з перших зйомок!!!).

Крім вищеназваних,які відмітились у серії пенальті у складі команди виступали: Іванна Кнігніцька,Христина Гладиш,Іванна Рогожинська,Любов Дребот,Марія Савчин,Марія Тимчук. Всі вони тоді були студентками Надвірнянського коледжу НТУ. Також з командою поїхала і наше "юне дарування" - Тетяна Лайщук. В підсумку перемогла команда м.Івано-Франківськ.Другими стали галицькі футболістки, наші суперниці по групі команда Рожнятівського району - третя.

ЖФК "Надвірняночка"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.