- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Футбольні таланти U-17. Захисники

26 Травня 2020 (15:01)

Продовжуємо знайомити вас з найперспективнішими вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківщини 2003 р.н. Слідом за матеріалом про голкіперів вікової категорії U-17 на черзі гравці лінії оборони:

Правий захисник: Назарій Гаврилюк (07.02.2003) – «Шахтар» (Донецьк)

Вихованець Коломийського футболу (перший тренер - Андрій Стромецький) у 13 річному віці потрапив до складу ФК «Скала» (Моршин), де провів 3 сезони. В останньому з яких команда з Львіщини (U-16) стала срібним призером Чемпіонату України, поступившись у фіналі на НТК ім. Баннікова «Шахтарю».  Після розформування клубу з львівщини влітку минулого року отримав запрошення від ряду команд з України та з-за кордону, але в результаті опинився саме у складі «гірників». У вищій лізі ДЮФЛУ за 4 сезони провів 69 ігор (отримав 4 жовті картки). Чудово бачить поле, володіє нестандартною  технікою та глибоким футбольним мисленням. Може взяти гру на себе та обіграти 1 в 1 практично будь-якого суперника, але зазвичай не зловживає індивідуальними діями, намагаючись комбінувати з партнерами. Брав учать в НТЗ юнацької збірної України своєї вікової категорії під керівництвом Олександра Петракова. Діючий чемпіон України з футзалу U-17 в Першій Лізі. 


Правий захисник: Мицак Владислав (28.02.2003) – СДЮШОР «Прикарпаття»

Вихованець Болехівського футболу (перший тренер – Нестор Латик) в 2017 році поповнив ряди івано-франківської ДЮСШ-3, де під керівництвом Ореста Горбатого провів 2 сезони в 1 Лізі ДЮФЛУ у вікових категоріях U-15 та U-17. В 2019 році перейшов до складу СДЮШОР «Прикарпаття»,  де відразу став основним правим захисником команди. Високий та фізично сильний гравець при потребі може закрити всю праву бровку, працюючи від штрафного до штрафного майданчика. У вищій та першій лігах ДЮФЛУ за 3 сезони провів 48 матчів (7 голів, 2 з них з пенальті, 5 попереджень).

Правий захисник: Денис Остафійчук (31.10.2003) – «Ураган»

Вихованець Академії НФК «Ураган» з раннього віку (перший тренер - Іван Скіцко). Більш схильний до гри у футзал, але непогано себе зарекомендував і як гравець на футбольному полі. Хороший рівень контролю м’яча, коротких та середніх передач, на позиції крайнього захисника співпрацює з гравцями атаки. Гравець який практично може використовуватись на любій позиції. В першій лізі ДЮФЛУ за 3 сезони провів 53 сезони в яких забив 2 м’ячі та отримав 8 попереджень. Чемпіон Юнацької Екстра-ліги з футзалу U-16 та срібний призер сезону 2019/20 у віковій категорії U-17.

Правий захисник: Денис Скоробогатий (26.02.2003) – ФК «Угорники»

Вихованець ФК Угорники (перший тренер – Микола Хомин) досить пізно почав грати в організований дитячо-юнацький футбол, але за рахунок хороших фізичних даних та природного таланту став одним з найсильніших крайніх захисників на обласному рівні. В сезоні 2018/19 у складі ФК «Угорники U-18», виступаючи проти старших на 2 роки суперників став єдиним гравцем команди, який провів без замін всі 20 матчів в першості області, в яких відзначився 4 забитими м’ячами. Швидкий та потужний гравець, який має фізичні сили працювати по всій бровці. Загалом на дитячо-юнацькому рівні провів 36 матчів в яких забив 5 голів.

Центральний захисник: Максим Вишиванюк (23.04.2003) – СДЮШОР «Прикарпаття»

Уродженець с. Шепарівці (нині Коломийська ОТГ, перший тренер - Олександр Уткін)  - універсальний гравець, який в івано-франківській команді грає центрального захисника, але у разі потреби може закрити практично будь-яку позицію на полі. До прикладу Максим став кращим бомбардиром Першої Ліги Чемпіонату України з фут залу U-17, забивши в 12 матчах у ворота суперників 25 м’ячів. Володіє хорошим першим пасом на 35-40 метрів, вдало грає на перехопленні, читаючи гру та часто виконує штрафні удари. У вищій лізі ДЮФЛУ за 4 сезони провів 62 гри (3 голи, 9 попереджень, 1 червона картка). Діючий чемпіон України з футзалу   U-17 в Першій Лізі.  

 

Центральний захисник: Станіслав Федунь (28.06.2003) – СДЮШОР «Прикарпаття»

Народився в Бурштині та встиг зіграти кілька матчів за Галицьку ДЮСШ «Енергетик» в чемпіонаті області, проте серйозно почав займатися футболом вже в обласному центрі під керівництвом Ігора Гогіля та Ігора Мельничука. Вирізняється непоступливістю у єдиноборствах та вибором позиції, тому є основним центральним оборонцем івано-франківської команди.  Досить вдало грає на другому поверсі,  часто підключається до атак під час стандартів. Також партнери довіряють йому право на виконання пенальті. У вищій лізі ДЮФЛУ за 4 сезони провів 59 матчів (4 голи, 1 з пенальті, 13 попереджень).

Центральний захисник: Чистяков Андрій (04.12.2003) – «Ураган»

В 11 річному віці розпочав займатись футболом в ДЮФК Ніка-05 (перший тренер - Володимир Салій) у складі якої в сезоні 2016/17 виступав у Вищій Лізі ДЮФЛУ. В 2017 р. перейшов до академії НФК «Ураган». На позиції центрального захисника використовує свій високий рівень швидкісної витривалості, хороший рівень середніх передач  та контролю м’яча при позиційній атаці. Відповідний рівень при грі 1х1 в обороні та тактичному розумінні скорочення та звуження гри і страхуванні партнерів по команді. У вищій та першій лігах ДЮФЛУ за 4 сезони провів 68 матчів (2 голи, 9 попереджень та 1 червона картка). Чемпіон Юнацької Екстра-ліги з футзалу U-16 та срібний призер сезону 2019/20 у віковій категорії U-17. 

Центральний захисник: Смеричинський Владислав (04.06.2003)  – «Ураган»

У віці 6 років розпочинав свою пригоду з футболом у ДЮФК Ніка-05 (перший тренер - Володимир Салій) у складі якої в сезоні 2016/17 дебютував  у Вищій Лізі ДЮФЛУ. З 2017 р. захищає кольори Академії НФК «Ураган». На позиції центрального захисника показує відповідний рівень, при грі 1х1 в обороні та правильне розташування при відборі м’яча, високий рівень гри головою, дуже добре співпрацює з партнерами в обороні. При стандартних положеннях біля воріт суперника відокремлюється правильним вибором позиції, що дозволяє досить вдало завершувати атаки. У вищій та першій лігах ДЮФЛУ за 4 сезони провів 67 матчів (3 голи, 1 автогол  та 4 попередження). Чемпіон Юнацької Екстра-ліги з футзалу U-16 та срібний призер сезону 2019/20 у віковій категорії U-17.

Центральний захисник: Любевич Віктор (15.11.2003) – ДЮСШ-3

Вихованець івано-франківського футболу (перший тренер - Орест Горбатий) – чіпкий та непоступливий центральний оборонець, який добре грає на випередження і чітко виконує установку на гру та має всі шанси вирости у пристойного футболіста. Загалом на дитячо-юнацькому рівні в першій лізі ДЮФЛУ та чемпіонаті області за 4 сезони провів 39 матчів в яких забив 3 голи та отримав 1 попередження.


Центральний захисник: Яремків Олександр (23.07.2003) – ФК Калуш

Вихованець Калуського футболу (перший тренер – Сергій Бурковський) – основний центральний оборонець ФК Калуш в чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд Першої Ліги. Високий гравець не тільки цементує оборонні редути калушан, а й доволі часто допомагає партнерам в атаці, особливо під виконання стандартів. В першій лізі ДЮФЛУ за 3 сезони провів 59 матчів в яких забив 5 м’ячів, один з яких з пенальті та отримав 2 попередження.

Лівий захисник: Ернест Романчук (30.08.2003) – СДЮШОР «Прикарпаття»

Уродженець Коломийщини пішов по стопам старшого брата (вихованця обласної команди, а нині гравця дублю київського «Динамо») та футбольну освіту почав здобувати в Івано-Франківську, ледь не щодня долаючи відстань у 120 км на тренування та назад (перший тренер - Ігор Гогіль). Лівша від природи, дуже вдало використовує цей навик, до того ж володіє оригінальним технічним арсеналом фінтів. Дуже різноплановий гравець, який у «Прикарпатті» змушений закривати дану позицію за браком альтернативи, хоча більше користі для команди може принести в центрі поля на позиції плей-мейкера. У вищій лізі ДЮФЛУ за 4 сезони провів 55 матчів (2 голи, 4 попередження). Діючий чемпіон України з футзалу U-17 в Першій Лізі. Як кращий гравець турніру брав участь в НТЗ юнацької збірної України з футзалу. 

Лівий захисник: Андрій Ткачук (27.09.2003) – «Ураган»

Вихованець Городенківського футболу (перший тренер – Юрій Гавриш) свого часу виступав у Вищій Лізі ДЮФЛУ у складі чернівецької «Буковини» U-14 та мукачівського «МФА» U-15. Після чого повернувся до Городенки, де упродовж сезону був задіяний у командах U-16 та U-18. Ряди Академії НФК «Ураган» поповнив наприкінці 2018 року. Талановитий гравець з високим рівнем передач на швидкості,підключення до атакуючих дій з використанням своїх руових здібностей та гри 1х1 на половині суперника, оперативне повернення на позицію та правильне розташування в обороні. Загалом на дитячо-юнацькому рівні провів 38 офіційних матчів в яких забив 7 м’ячів та отримав 2 попередження.  Чемпіон Юнацької Екстра-ліги з футзалу U-16 та срібний призер сезону 2019/20 у віковій категорії U-17.

Лівий захисник: Роман Александров (30.11.2003) – ФК Калуш

Вихованець Рогатинської ДЮСШ (перший тренер – Михайло Скородинський) – високий на зріст крайній захисник, який добре володіє лівою ногою та може зіграти по всій бровці. В складі команди з Рогатина виступав в чемпіонаті області у вікових категоріях U-14, U-16 та U-18. В 2019 році перейшов до складу учасника Першої Ліги ДЮФЛУ України ФК Калуш. Загалом на дитячо-юнацькому рівні провів 38 офіційних матчах в яких отримав 2 попередження.

Лівий захисник: Денис Гоменюк (13.11.2003) – ФК «Угорники»

Уродженець смт. Старий Гвіздець Коломийського району (перший тренер – Андрій Ковальчук ) -   фізично сильний та потужний гравець високого зросту, який однаково володіє обома ногами та може з місця виконати передачу на 40 метрів.  В організований футбол розпочав грати лише з вікової категорії U-16, провівши 2 сезони в ДЮФЛІФО в командах з Коломиї. В 2019 році перейшов до складу ФК «Угорники», де став основним лівим захисником клубу, забивши історичний перший м’яч команди  з Коломийщини в Чемпіонаті України. Загалом на дитячо-юнацькому рівні зіграв 23 офіційних матчі в яких відзначився 1 голом та отримав 5 попереджень.  

Олександр Дем'янчук

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.