- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

У якому вигляді повернеться УПЛ

26 Травня 2020 (20:30)

Football.ua розповідає про зміни, які відбудуться після повернення українського футболу з карантину.

Український футбол незабаром повернеться після тривалої перерви, викликаної пандемією коронавируса.  Міністерство охорони здоров'я України дозволило проведення матчів Прем'єр-ліги і Кубка України з 30 травня, проте тільки за умови дотримання ряду протиепідемічних заходів.  Football.ua отримав постанову МОЗ від 26 травня, в якому вказані всі норми запобігання поширенню COVID-19 під час проведення офіційних футбольних матчів.

- Футбольні матчі повинні проводитися тільки в тих регіонах країни, в яких ввели ослаблення протиепідемічних заходів.  Незважаючи на те, що місто Київ і Київська область знаходяться в списку тих регіонів, які поки не готові до другого етапу ослаблення карантину, футбольні поєдинки там, по всій видимості, зможуть проходити.

- Перед кожним поєдинком і тренуванням клуби зобов'язані вимірювати температуру тіла кожного члена персоналу.  У разі, якщо вона буде перевищувати 37,2 градуса, то ця людина не буде допущений до відвідування стадіону.  Команди повинні призначити людину, відповідальну за дотримання всіх норм.

- Всі клуби зобов'язали проводити тести на наявність коронавируса в організмі персоналу, включаючи футболістів і тренерський штаб, кожні 14 днів.  Якщо у кого-то буде виявлено позитивні результат, то він відправиться в самоізоляцію або буде госпіталізований на невизначений термін. 

- Цікаво, що кількість відвідувачів стадіону під час матчів не повинно перевищувати 200 осіб, а їх вік - не менше ніж 18 років і не більше 60 років.  Таким чином, наприклад, президенту Динамо Ігорю Суркісу заборонено відвідувати поєдинки своєї команди в цей період, а клуби відмовляться від традиційного виходу на поле при супроводі дітей.  Люди, яким за 60 років, будуть тимчасово працювати на дистанційній основі.  Справедливості заради, 200 чоловік на одній арені - це дуже мало, враховуючи весь персонал клубів, сек'юріті, суддівську бригаду, трансляторів та інших працівників стадіону. 

- Футболісти, тренери і судді не зобов'язані носити респіраторні засоби під час матчів, як і коментатори, якщо на їхніх робочих місцях будуть встановлені роздільні екрани.  Решта відвідувачів стадіону повинні перебувати в захисних масках. 

- Дистанція між робочим персоналом під час матчів повинна складати як мінімум півтора метра.  Таким чином, команди будуть виходити на поле окремо, заборонені рукостискання і загальне традиційне побудова футболістів двох клубів перед початком поєдинку.  На лаві запасних тренерський штаб і гравці аналогічно зобов'язані зберігати дистанцію між собою, а після матчів футболістам заборонено обмінюватися футболками та іншими персональними речами.

- Що цікавіше, роздягальні, душові та інші місця для загального користування не будуть закриті.  Ними можна користуватися при дотриманні дистанції в два метри в невеликих групах.  Однак відкриття закладів громадського харчування, спа-зон, фітнес-барів і масажних послуг категорично забороняється.

- Кожен стадіон зобов'язаний дезінфікувати всі роздягальні і поверхні за три години до початку матчу.  Кнопки ліфтів, вимикачі, дверні ручки та інше повинні оброблятися спеціальними розчинами кожні півгодини. Як ми бачимо, хоча український футбол повертається після карантину, цей вид спорту потерпить безліч змін в ситуації, що склалася. 

Коли це все зміниться - залишається лише загадкою, але тільки при дотриманні всіх перерахованих вище норм можливо більш-менш безпечно завершити сезон-2019/20 і розподілити всі місця в турнірній таблиці за спортивним принципом.

Football.ua

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.