- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Шестеро клубів проголосували за догравання сезону в Першій лізі

05 Червня 2020 (14:30)

На сьогоднішній Раді ліг ПФЛ у Києві більшість клубів підтримало догравання сезону у Першій лізі у звичному форматі із дотриманням медичного протоколу. З десяти клубів, які прибули на збори, шість підтримали ідею догравання чемпіонату, чотири виступили проти. Сьомим проголосував «за» президент ПФЛ Сергій Макаров.

За виступили «Інгулець», «Металіст-1925», «Агробізнес», «Оболонь-Бровар», «Черкащина» та «Металург». Проти: «Кремінь», «Прикарпаття», «Миколаїв» і «Чорноморець». Представники «Миная», «Волині», «Руху», «Авангарду», «Балкан» і «Гірника-Спорт» були відсутні.

ПФЛ має намір скасувати рішення Ради ліг від 21 травня (достроково зупинити сезон Першої ліги в його звичному форматі) і звернутися до виконкому УАФ за дозволом відновити матчі. У разі, якщо клуб відмовиться від участі в решті матчів чемпіонату, за дві неявки його участь в турнірі буде припинено, а наступні матчі - автоматично завершені з підсумковим рахунком 0:3. Підсумкову таблицю Першої ліги сформують за підсумками сезону 2019/20.

Обмін між Favbet Лігою і Першою лігою буде проходити за регламентом: в елітний дивізіон безпосередньо вийдуть три клуби, в зворотному напрямку піде один. У свою чергу, останні дві команди Першої ліги гратимуть стикові матчі з клубами, які посіли треті місця в своїх групах Другої ліги. З наступного сезону у Першій лізі гратимуть 18 клубів. Нагадаємо, у Другій лізі сезон був завершений достроково. Безпосередньо у Першу лігу вийшли тернопільська Нива і Полісся (з групи А), а також ВПК-Агро і Кристал (з групи Б).

Рішення повинен затвердити виконком УАФ на найближчому засіданні у Львові. Згідно з проектом УАФ і ПФЛ, Перша ліга відновиться 23 червня. Нагадаємо, що Favbet Ліга ж відновила чемпіонат минулого вікенду матчами 24-го туру.

SportArena

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.