- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Василь Ольшанецький:"Зараз якась команда може простимулювати іншу, щоб не їхати до неї. Це неправомірне рішення"

05 Червня 2020 (14:47)

Президент «Прикарпаття» Василь Ольшанецький пояснив, чому клуб не підтримав відновлення чемпіонату першої ліги.

– Не думайте, що ми проти відновлення чемпіонату. Просто ситуація з коронавірусом у нас в області... За статистикою, ми деякий час були першими по смертності в Україні, зараз серед лідерів. Воно ж нікуди не зникло. Знову показали, що йде приріст.

– Але ви будете готуватися до участі в цьому чемпіонаті?

– Будемо брати участь, якщо дозволить ситуація в області (Івано-Франківській – прим.). Хіба що закриють нашу область, такий варіант не виключений. Ті ж львівські команди в такому положенні, що всі будуть грати на виїзді, поки там не піде на спад коронавірус.

– «Прикарпаття» зараз тренується?

– Так, ми зібрали хлопців, пройшли тестування. Ми все це зробили. Але для цього мені довелося звертатися до губернатора області, щоб дав дозвіл. Там же понад 2 тисяч тестів, розумієте. Я говорив з головним санітарним лікарем. Він каже, що зараз завантаженість, люди чекають своїх результатів, все вирішують хвилини. А нас зараз без черги пустити? У мене немає такого морального права. Тому ми чекали тести вісім днів.

- Якщо ви вирішите все ж продовжувати чемпіонат, як ви будете дотримуватися вимог проводити тести раз в два тижні?

– Не знаю, як ми будемо встигати, якщо така ситуація і далі буде. Ми не встигнемо.

- Якщо відмовитеся грати, готові опуститися в таблиці і грати плей-офф за збереження місця в першій лізі?

– Не готові. Просто це в корені неправильне рішення. Ми тут багато говоримо про регламент, щоб його не порушувати, але самі підштовхуємо до цього. Це ж може викликати і корупцію. Зараз якась команда може простимулювати іншу не їхати до неї. Це взагалі неправомірне рішення, – сказав Ольшанецький.

фото: Металіст 1925

ua.tribuna.com

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.