- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ФК "КАЛУШ"

06 Червня 2020 (17:20)

Футбольний клуб "Калуш" звернувся з відкритим листом до керівництва УАФ та футбольної громадськості.
 

Президенту Української асоціації футболу Павелку А.В.
Членам Виконкому Української асоціації футболу

Шановний Андрію Васильовичу!
Вельмишановні панове!

Звернутися до Вас напередодні засідання Виконкому УАФ, нас змушує ситуація, що склалася навколо безпрецедентних і кричущих порушень футбольного законодавства з боку керівництва ПФЛ, які супроводжують процес відновлення другої частини сезону 2019/2020 р.р. під егідою Професіональної футбольної ліги України.ФК Калуш апелює до керівництва УАФ та усієї футбольної громадськості, щоб висловити своє крайнє нерозуміння та обурення непрофесійними та волюнтаристськими діями керівництва Професіональної Футбольної Ліги України. Є очевидним, що головне завдання, яке б мало вирішити керівництво ПФЛ у складних поточних епідемічних умовах – це забезпечення завершення цілісних змагань поточного сезону у правовому полі власного Статуту та Регламенту.

На жаль, хаотична діяльність та кричущі порушення статутних норм роблять вразливими до оскаржень та ставлять під загрозу будь-які результати змагань. Двічі керівництво ПФЛ скликало Раду Ліг – 21.05 та 05.06.2020 р. І жодного разу не спромоглося забезпечити перебіг її засідань згідно норм чинного Статуту ПФЛ. У першому випадку незаконною була процедура голосування – роздільна: представники клубів різних ліг з грубими порушеннями голосували лише стосовно змагань у своїй лізі, що не передбачено Статутом для Ради ліг. У другому випадку у встановлені Статутом строки – за тиждень до проведення засідання Ради ліг – про скликання Ради ліг були повідомлені лише клуби першої ліги. ФК Калуш отримав таке повідомлення лише у середу, 03.06.2020 року, за два дні до засідання. Хтось, напевно, спохватився, усвідомивши незаконність процедури скликання, але, замість виправити, похапцем лише поглибив та підкреслив її невідповідність Статуту.

Ми вже не говоримо про те, що ні у одному, ні у другому випадку, не були попередньо опрацьовані та внесені до порядку денного засідання Ради ліг у встановлені строки будь-які належні за поточних обставин супутні питання, котрі, для продовження та/чи дострокового завершення змагань сезону, потребували внесення у законний спосіб змін до чинного Регламенту змагань. Відповідно, встановити підсумки змагань як у першій, так і у другій лізі Чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020 законно та із збереженням спортивного принципу – і на сьогодні є НЕМОЖЛИВО.

На підставі вищенаведеного, звертаємося до Вас, як до керівників українського футболу з переконливим проханням:
1.    Терміново взяти ситуацію, що склалася під особистий контроль і забезпечити її повернення у правове русло;
2.    Зобов’язати ПФЛ скликати та провести засідання Ради ліг стосовно долі змагань Чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020 у першій та другій лігах із належним забезпеченням норм Статуту ПФЛ.
3.    Внести до порядку денного засідання Ради ліг питання про рівень юридичного забезпечення діяльності ПФЛ, повну невідповідність займаній посаді юрисконсульта ПФЛ та персональну відповідальність Президента ПФЛ за перебування на посаді професійно неспроможного працівника.
4.    Внести до порядку денного засідання Ради ліг питання про персональну відповідальність та відповідність займаним посадам керівників ПФЛ у зв’язку із активним створенням ними критичної ситуації, що склалася на сьогодні.

У випадку відхилення наших вимог ми будемо добиватися їх задоволення шляхом звернення до органів футбольного правосуддя. Будь-які результати змагального сезону 2019/2020 р.р., встановлені ПФЛ без повного належного дотримання регламентних норм, будуть оскаржені нами у встановленому порядку.

При цьому ми визнаємо, що керівні органи УАФ можуть самостійно прийняти до розгляду та вирішити будь-які питання, що стосуються організованих змагань з футболу в Україні, але переконані, що якщо такі питання розглядатимуться без їх внесення ПФЛ на законних підставах, одночасно мусять бути вирішені питання про персональну відповідальність керівників ПФЛ та взагалі доцільність існування ПФЛ як організатора змагань з футболу в Україні.

ФК "Калуш"

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.