- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Христина Перевізник:"Кумиром дитинства був Марко Ройс"

29 Червня 2020 (12:00)

Інтерв’ю з гравцем турецького жіночого футбольного клубу “АЛГ Спор”. Христина Перевізник – одна з перлин українського футболу.

Христина відповідає на ряд наших питань та розповідає про себе і про свою команду.

– Розкажіть, трохи про себе.

– Привіт, мене звати Христина Перевізник, мені 22 роки. Граю у футбол, на даний момент, я гравець турецького футбольного клубу ALG Spor, півзахисник.

– Можете нам розповісти про те, як Ви починали робити свої перші кроки у футболі? Де і чому?

– Моя історія нічим не відрізняється від інших тому, що я також починала з низів, так сказати, на площадках у дворах з пацанами. Граю з дитинства, з м’ячем не розставалася ні на хвилину. А згодом з’явилася пропозиція від тренера, котрий працює в Івано-Франківській школі і там тренує дівчат. Через декілька днів, я погодилася і перейшла в школу. Там уже в мене почалися перші кроки у футболі: мої перші змагання, голи, грамоти, медалі. В Калуші була команда вищої ліги «Нафтохімік», з цією командою я підписала перший свій контракт і ось так почалася моя футбольна кар’єра.

– Яким чином Ви зацікавилися футболом?

– Тому, що граю у футбол з дитинства і мріяла грати у жіночій команді, а коли з’явилися можливості, так скажемо, випав мені шанс, тоді я і зрозуміла, що хочу зв’язати життя з ним.

– Якими видами спорту цікавитеся, крім футболу?

– Люблю грати у теніс .

– Відвідування яких спортивних матчів або заходів залишило найбільше вражень?

– Незаутнє враження і чудові емоції залишила для мене Жіноча Ліга Чемпіонів в Києві. Була прекрасна гра.

– Хто були Вашими кумирами в дитинстві?

– Марко Ройс.

– Вболіваєте за який-небудь футбольний клуб і хто Ваш улюблений футболіст в цьому клубі?

– Клуб – Манчетсер Сіті і вболіваю за Олександра Зінченко. Подобається його характер і його відношення до улюбленої справи.

– У чому, на Вашу думку, відмінності жіночого футболу від чоловічого?

– Дівчата не сильно поступаються хлопцям, але як, на мою думку, відрізняється швидкістю. У –чоловічому футболі темп гри вищий від жіночого.

– Який у Вас найяскравіший спогад у футбольній кар’єрі?

– Для мене яскраві моменти це коли ми в кінці ігор піднімаємо кубки або медалі. В 2019 році я з командою «Ладомир» підняли Кубок України і стали чемпіонами по футзалу. Дуже яскравий момент в моїй кар’єрі.

– Могли б дати якусь пораду для початківців жінок-футболісток?

– Ніколи не відмовлятися від своїх мрій. Тільки через працю над собою можна добитися хорошого рівня. Вдосконалювати себе завжди. Не здаватися і все вдасться.

– Чим Ви займаєтеся крім футболу?

– Чесно кажучи, в моєму житті тільки футбол. Коли дворазові тренування, а інколи і трьохразові, то часу майже не вистачає, тільки по вихідних граю в теніс і читаю книжки, займаюся фотографіями.

– Що Ви можете сказати про першість України, коли Ви виступали на Батьківщині?

– Я виступала в Україні за чудові команди, в яких багато чому навчилася і виросла по футбольному. Мені подобається жіночий футбол в Україні, і я сподіваюся, якщо він буде розвиватися то вийде на хороший рівень.

– Що Ви можете розповісти про жіночий чемпіонат Туреччини? Які емоції, антураж?

– Чемпіонат хороший і рівень не поганий, боротьба в кожному матчі за чемпіонство, є перспективні дівчата, навчаюся багато чому новому. Можу виділити вболівальників. Вони підтримують команду і відвідують кожну гру, дома і на виїздах і це прекрасно. Без них не має цієї самої атмосфери гри, а саме тут вона неймовірна.

– Якщо порівнювати два чемпіонати: України і Туреччини, де краще, більше конкуренції?

– У кожної країни свій футбол і він відрізняється. Не можу вам сказати, конкуренція є там де змагання. В Україні і в Туреччині прагнуть команди стати чемпіонами своєї країни.

– Раніше жіночий футбол був слабо розвинений і більшість людей не розуміли дівчат, які хотіли грати в футбол. Однак зараз з кожним роком кількість дівчат-футболісток зростає. Як Ви думаєте, що вплинуло на розвиток жіночого футболу у нас в Україні?

– Створення багато футбольних секцій, які дозволяють з раннього віку не грати, як я у дворах з пацанами, а ходити на повноцінні тренування. Більше приділяти уваги почали жіночим змаганням. Реклама матчів на афішах, в Інтернеті, плюс трансляції ігор. Фінал Жіночої Ліги Чемпіонів у Києві, який відвідали матч дуже багато людей і на мою думку, він вплинув на розвиток і змінив думку багатьох людей щодо подібних стереотипів «футбол – це не жіноча гра», а навпаки, що це прекрасна гра і дівчата можуть займатися цією справою у житті і у них це чудово вдається.

– Як Ви ставитеся до проведення товариського матчу між жіночим і чоловічим колективами? Наприклад, між жіночою та чоловічою збірними України?

– А чому б ні? Гадаю дві команди, де зібралися самі найкращі і найсильніші гравці нашої країни, отримали б задоволення від цієї товариської гри. І на мою думку, дівчата дали б їм хороший бій.

– Кажуть, що багато професійних футболістів не люблять спостерігати за грою з екранів телевізорів. Це стосується і Вас?

– Так, я не дивлюся зовсім футбол. За рік, якщо порахувати, то одна-дві гри і то якщо фінали або прям повинен бути гарячий матч.

Трибуна

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.