- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Іван Сондей може підсилити "Прикарпаття"

30 Червня 2020 (10:45)

Досвідчений півзахисник близький до переходу в "Прикарпаття".

Як повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook, досвідчений прикарпатський футболіст Іван Сондей вже найближчим часом увійде до заявки першолігового "Прикарпаття".

Народився 15 січня 1994 року в с. Голинь Калуського району. Футболом почав займатися в футбольній секції рідного села. В 2007 році перейшов до ДЮСШ «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), а в 2008 році — до BRW-ВІК (Володимир-Волинський). В 2008 році отримав пропозиції від київського «Динамо» та донецького «Шахтаря». Іван обрав київську команду, в складі якої в фіналі ДЮФЛУ отримав звання найкращого півзахисника. Після цього отримав важку травму, через яку пропустив майже рік у тренувальному процесі. Тренувався з «Динамо-2», але лише для того, щоб набрати оптимальну форму.

В 2012 році виступав у складі ФК «Калуш», який виступав у обласних змаганнях. У складі клубу зіграв 12 матчів та відзначився 1 голом. Того ж року перейшов до складу дніпропетровського «Дніпра», але за головну команду дніпрян не зіграв жодного поєдинку. Натомість захищав кольори юнацької та молодіжної команди клубу, в складі якого зіграв 41 матч та відзначився 6 голами. Після завершення контракту з дніпропетровським клубом перейшов до складу охтирського «Нафтовика-Укрнафти». Іван Сондей досить швидко адаптувався в новому клубі, оскільки на той час в команді вже були брати Пасічі та Олексій Разуваєв, з якими Іван був добре знайомий ще з часів виступів у дніпропетровській команді.

В складі «Нафтовика» дебютував 26 липня 2014 року в програному (0:2) виїзному матчі 1-го туру першої ліги чемпіонату України проти харківського «Геліоса». Іван вийшов у стартовому складі, а на 82-й хвилині його замінив Олександр Боровик. Дебютним голом у футболці охтирської команди відзначився на 69-й хвилині нічийного (1:1) виїзного поєдинку 5-го туру першої ліги чемпіонату України проти «Сум». Сондей вийшов на поле на 59-й хвилині поєдинку, замінивши Сергія Шестакова. Загалом у футболці «Нафтовика» в першій лізі зіграв 70 матчів та відзначився 11-ма голами. У липні 2017 року підписав контракт з прем’єрліговим «Олімпіком» (Донецьк), за який відіграв два сезони. Останній клубом Сондея був МФК “Миколаїв”.

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.