- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Роман Барчук: Подивився 10 хвилин "Динамо" - "Шахтар" і переключив назад на "Кремінь" - "Волинь"

07 Липня 2020 (09:41)

Коментарі після матчу гравців "Прикарпаття" програмі "Залишайся з футболом" (телеканал "Футбол")

Олег Павлюк: Я дуже радий відзначитись. Це моя друга гра у Першій лізі, нещодавно контракт підписав. Дебютував в минулій грі, зараз вийшов на заміну. Дуже щасливий принести команді результат, забивши гол. Результативну передачу на мене віддав Микола Сікач, мій хороший друг, точніше, мого батька друг. Минулого матчу не вдалось закрити дальню стійку, цього разу була установка, щоб я терпів, біг на дальню стійку. Я в себе повірив, побіг до кінця і забив гол.

Роман Барчук: Бачите як всі грають, всі втрачають очки. В цьому сезоні ще все попереду, всі команди зараз рівні, кожна команда дає бій. Я кайфую від Першої ліги. От зараз дивився Кремінь грав з Луцьком , така цікава гра. Включив на Динамо-Шахтар, подивився 10 хвилин і переключив назад на Кремінь – Волинь. Рубаються пацана, молодці, справжній футбол показують.

Післямова тренерів

Володимир Ковалюк: Вийшов цікавий матч. Рахунок розвивався на нашу користь, потім поступалися в два м'ячі. Такі помилки в Першій лізі не пробачають. Ми говорили перед грою, що варто приділити увагу Батальському, який добре грає головою, і наші захисники його "проспали".

Порадувало, що наші гравці проявили характер, не здалися як в «Миколаєві», а боролися до кінця. Вже вимальовується то «Прикарпаття», яке було в першому колі. Наша команда завжди славилася бійцівськими якостями. Ми не завжди були кращими суперників в плані техніки, але завжди давали боротьбу. Показали себе сьогодні з кращого боку. Бачу, що команда прогресує. Карантин вплинув і на нас, і на «Оболонь-Бровар».

Шкода, що не було уболівальників на трибунах, цікавий матч вийшов. Чесно кажучи, навіть про перемогу почав думати, коли зробили рахунок 2:3. Ми на правильному шляху. Думаю, за допомогою матчів команда ще набере форму і буде показувати хороші результати.

   

Олег Мазуренко: Такий результат - неприємний для нас. Вести 3:1 і втратити перемогу, неприємно... Треба було виграти цей матч. І хлопці хотіли, бачив, як вони переживали. Шкода їх працю, вони багато сил, емоцій віддали. Результат не той, який нас влаштовує. Маємо те, що маємо, рухаємося далі... Якби вболівальники були на стадіоні, вони б отримали задоволення від гри, як і телеглядачі. Шість забитих голів. Є голи - це вже добре.

При 3:1 почали утримувати рахунок, а потрібно було його ще більшим зробити. Треба працювати і рухатися вперед. У нас є хороший сплав молодості та досвіду. Потрібно виграти хоч один матч, тоді з'явиться впевненість.

 
Коментарі
7. 7 .2020 (16:43) Kristo
Не сподобалося суддівство. Більшисть стиків судив на користь Оболоні. Раздавав необовязкові картки.

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.