- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Іван Сондей - у символічній збірній 22-го туру Першої ліги!

07 Липня 2020 (18:32)

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2019/20. Приємно, що після вольової виїзної нічиєї з "Оболонню Бровар" (3:3) до числа найкращих потрапив досвідчений новачок Команди рідного краю - правий півзахисник Іван Сондей, а ще одного хавбека "Прикарпаття" - 20-річного Назарія Воробчака журналісти визнали найкращим молодим гравцем туру.

Символічна збірна 22-го туру Першої ліги:

Воротар - Андрій Олійник (Кремінь)

Захисники: правий захисник - Богдан Оринчак (ФК Минай), центральний захисник - Євгеній Зубейко (Чорноморець), центральний захисник - Богдан Порох (МФК Миколаїв), лівий захисник - Ігор Бойчук (Агробізнес)

Півзахисники: правий півзахисник - Іван Сондей (Прикарпаття) 26-річний вихованець прикарпатського футболу колись подавав надії в класичному Дніпрі, немало пограв за різні клуби України аж до Favbet Ліги, а зі своїм поверненням на малу батьківщину значно посилив Прикарпаття, ослаблене відходом ветеранів і Конкольняка з Оринчаком. Хоча відчувається, що Сондей ще не в оптимальній формі та зіграності з новими одноклубниками, в матчі з Оболонню-Бровар він причетний до всіх трьох голів у ворота киян. Це після його штрафного гості заробили пенальті під перший гол, а потім Іван записав на свій актив «передгольові» передачі на Воробчака та Сікача в другій і третій гольових комбінаціях. центральний півзахисник - Владислав Дмитренко (Металіст 1925), лівий півзахисник - Євгеній Лозовий (Гірник-Спорт)

Нападники: нападник - Дмитро Сула (Кремінь), нападник - Олександр Мішуренко (Інгулець), нападник - Олександр Батальський (Оболонь-Бровар)

Тренер туру - Олександр Чижевський (Агробізнес)

Найкращий воротар туру - Андрій Олійник (Кремінь)

Найкращий молодий гравець туру - Назарій Воробчак (Прикарпаття) Відзначилися довгоочікуваними голами Тропанець із Балкан і Мурза із Авангарду, дуже потужно відіграло кілька молодих гравців - миколаївець Порох, івано-франківець Павлюк, який врятував свою команду від поразки в столиці. А відзначити хочеться 20-річного новачка Прикарпаття Воробчака. Яскравий фланговий гравець взяв участь у відразу кількох гострих атаках і став безпосереднім співавтором автоголу, коли після його передачі м’яч зрикошетив у ворота від суперника. Назарій відзначався гарним володінням м’ячем і сміливістю в грі один на один. А ще восени він грав за аматорський колектив Карпати-Енергетик (Галич-Бурштин)…

Статистика SportArena.com: 3 матчі у чемпіонаті, 170 хвилин, 1 участь у гольовій атаці.

Джокер туру - Віталій Собко (Авангард)

Гол туру - Дмитро Сула (Кремінь - Волинь)

Герой туру - Олександр Батальський (Оболонь-Бровар)

SportArena

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.