- погоджуюсь з правилами сайту
Головна
Футбол
Футзал
Баскетбол
Легка атлетика
Бокс/Боротьба
Зимові
Інші

Кубок області: анонс чвертьфіналів (+онлайн)

07 Липня 2020 (22:41)

Завтра на Косівщині та в Долині відбудуться матчі у відповідь 1/4 фіналу Кубка області. Перші протистояння команд зберегли інтригу.

Кубок області. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді. 8 липня
Сокільське (Тюдів, Косівський р-н) - Карпати (Брошнів-Осада) - перший матч 3:2
Арбітр: Лаврів Олексій
Асистенти: Шуляр Е., Луцький О.
Спостерігач арбітражу: Овчар Ігор

Нафтовик (Долина) - Ураган (Черніїв) - перший матч 2:2

Арбітр: Липко Мирослав
Асистенти: Дідушицький І., Юрчишин В.
Спостерігач арбітражу: Лабенський В.

Гуцульщина-ДЮСШ (Косів) - Бескид (Надвірна) - перший матч 2:4

Арбітр: Гордійчук Р.
Асистенти: Геник І., Лесюк В.
Спостерігач арбітражу: Гудима М.

Карпати-Енергетик (Галич) - Покуття (Коломия) - -:+, -:+


ОНЛАЙН трансляція матчів

Команда із мальовничого гірського села Тюдів продовжує приємно дивувати своїх вболівальників. Новачок обласних змагань "Сокільське" вже в перший для себе сезон входить до числа лідерів обласної першості. Крім цього, команда має всі шанси вийти до півфіналу Кубка області. На виїзді вдалося сенсаційно здолати Брошнів з рахунком 3:2. При цьому, перевага перед матчем у відповідь могла бути й більшою - до 88 хвилини гри тюдівці вели в рахунку 3:0. Хто ж вийде з цієї пари до півфіналу? Більш досвідчені та вищі по класу гості мали б проявити характер і здолати суперника. Але не забувайте, що гра відбудеться на полі команди з Косівщини. А колективи з цього регіону на власному полі можуть переграти будь-якого суперника.

Діючий чемпіон області вдома прийме лідера обласної другої ліги. Тиждень тому "Нафтовик" та "Ураган" влаштували футбольну перестрілку наприкінці першого матчу, забивши всі чотири голи в заключні 15 хвилин. За підбором досвідчених виконавців перевага на стороні гостей із передмістя Івано-Франківська, які цього року йдуть без поразок в обласній першості. Хоча результат першого матчу залишає приблизно рівні шанси на успіх для суперників.

Надвірнянський "Бескид" після першої гри має перевагу в два м'ячі. Ну більш-менш комфортну, в порівнянні з іншими командами. Та навіть -2 перед матчем у відповідь не позбавляють Косів всіх шансів. Обидві команди добре розпочали друге коло регулярних змагань, перемігши в неділю.

Фото - з першого матчу команд Черніїва та Долини

 

Правила спілкування на SPORT.IF.UA

Розділ 1. Загальні положення

 1. Правила спілкування на SPORT.IF.UA (надалі також – «Правила»)встановлюють порядок реєстрації на сайті SPORT.IF.UA, вимоги до змісту повідомлень, що залишаються на форумі, а також встановлює підстави відповідальності і систему покарань за порушення цих правил.
 2. Правила створені для врегулювання спілкування між зареєстрованими користувачами сайту.
 3. Виконання положень даних Правил є обов’язковим для всіх відвідувачів сайту SPORT.IF.UA

Розділ 2. Реєстрація на сайті

1. Відвідувачі сайту, які мають бажання залишати на сайті коментарі та спілкуватися зобов’язані зареєструватися. Для цього потрібно заповнити реєстраційну форму, виконавши вказані нижче вимоги:


2. При порушенні вказаних вимог логін відвідувача сайту заблоковується безстроково.  Блокування може бути знято після усунення недоліків.

Розділ 3. На сайті забороняється:

 1. Використання нецензурної лексика.
 2. Прояви расизму, національної чи релігійної нетерпимості.
 3. Образа зареєстрованих відвідувачів сайту, що проявляється в навмисному приниженні їхньої честі та гідності, як прямому, так і опосередкованому, а також пов’язані з місцем їхнього проживання (навмисне спотворення назви міста, команди) чи спортивними уподобаннями (клубною приналежністю).
 4. Грубість по відношенню до конкретного зареєстрованого відвідувача сайту (перехід на особистості).
 5. Повідомлення, що мають провокаційний характер (тобто, створюють загрозу виникнення конфліктних ситуацій).
 6. Розповсюдження спаму.
 7. Розміщення зображень чи посилань (лінк) на сайти порнографічного характеру чи будь-якого іншого, який містить інформацію, що суперечить принципам суспільної моралі.
 8. Розміщення персональних даних зареєстрованих користувачів сайту без їхньої на це згоди.
 9. Обговорення дій адміністрації сайту щодо справедливості блокування того чи іншого відвідувача сайту. Такі повідомлення будуть вилучатися із коментарів. А порушники блокуватися.
 10. Оффтоп, тобто написання повідомлень, які виходять за рамки встановленої теми обговорення. Особливу увагу приділятиметься політичному оффтопу, Повідомлення, написані великими буквами (Caps Lock).
 11. Написання відвідувачем сайту більшості повідомлень транслітом (передача українського тексту латинськими буквами).
 12. Реєстрація більше одного логіна на сайті, використання чужого логіна під час блокування.

Розділ 4. Покарання

За порушення Розділу 3 Правил до відвідувачів сайту застосовуються наступні покарання.

 1. Блокування на 5 днів (за порушення всіх пунктів правил спілкування Розділу 4, окрім тих, які вказані в п.4.1, 4.2, 4.5.
 2. Пролонговане блокування. По досягненню відвідувачем сайту 5-ти 5-денних строків блокування, кожний новий строк блокування становитиме 10 днів (зі збільшенням строку блокування після кожних 5 блокувань).
  За кожен новий логін відвідувачу додається по 10 днів блокування. Тобто, за перший клон – 10, другий клон – 20, третій клон – 30. У випадку четвертого клонування проводиться безстрокове блокування аканта відвідувача сайту.
 3. Безстрокове блокування – за порушення п.3.6, 3.7, 3.8., а також за злісне та систематичне порушення правил спілкування на сайті.

Розділ 5. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація сайту залишає за собою право у спірних ситуаціях приймати рішення на власний розсуд.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень відвідувачів сайту.